Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Targi Rehabilitacji RehMedika 2009

MedicalOnline.pl
Targi Rehabilitacji RehMedika 2009

Targi Rehabilitacji RehMedika 2009

Targi odbędą się w dniach 26-28 marca 2009 roku w Expo Silesia – nowym obiekcie wystawienniczo-targowym na Śląsku (ul. Braci Mieroszewskich 124 w Sosnowcu)

Wystawcy jak i odwiedzający targi będą mieli okazję zdobyć informacje na temat  zastosowania nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w takich dziedzinach jak kinezyterapia, fizykoterapia, hydroterapia, sprzęt wykorzystywany w fizjoterapii, rehabilitacji i ortopedii. Tematem targów będą również zagadnienia takie jak: protetyka, zaopatrzenie ortopedyczne, sprzęt ratunkowy, odzież i wyposażenie ochronne, środki pomocnicze dla osób niepełnosprawnych (pomoce do siedzenia, wstawania), pomoce dla słabo widzących i niewidomych, niesłyszących, niemych i z zaburzeniami mowy, wyposażenie mieszkań, miejsc pracy i budynków, transport osób niepełnosprawnych, sport niepełnosprawnych, sanatoria, uzdrowiska, turnusy rehabilitacyjne (turystyka zdrowotna), czasopisma specjalistyczne, organizacje, stowarzyszenia działające na rzecz osób niepełnosprawnych promujące idee równych szans i integracji społecznej.

Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, prezentacji i pokazów organizowanych przez specjalistów kierunku Fizjoterapii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach wspieranych przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.

Zapraszamy na stronę www.rehmedika.pl

Wystawcy jak i odwiedzający, którzy przyjadą na targi RehMedika 2009 będą mieli okazję skorzystać z nowego obiektu targowo-wystawienniczego.


Zlokalizowane w Sosnowcu centrum Expo Silesia spełnia europejskie normy w zakresie wystawiennictwa, jest doskonale skomunikowane i nowocześnie wyposażone.

Jego podstawowy atut to lokalizacja:
- 10 minut jazdy – centrum Katowic
- 10 minut jazdy – autostrada A4
- 20 minut jazdy – lotnisko Katowice – Pyrzowice
- 40 minut jazdy – lotnisko Kraków – Balice
- 55 minut jazdy – centrum Krakowa

Brak tagów