Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Międzynarodowe Sympozjum z okazji 50-cio lecia PTAiIT

Prof. dr hab. med. Janusz Andres/PTAiIT

25 -27 czerwca 2009 roku, Kraków

W imieniu Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii serdecznie zapraszam do uczestnictwa w Międzynarodowym Sympozjum z okazji 50-ciolecia naszego Towarzystwa, które odbędzie się w dniach 25 -27 czerwca 2009 roku w Krakowie.

Głównym celem Zjazdu jest podsumowanie 50-cio letniej działalności Towarzystwa w Polsce na tle najnowszej wiedzy w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii aktualizowanej corocznie na Zjazdach ESA, który w przyszłym roku odbędzie się dwa tygodnie przez naszym Sympozjum, które kierowane jest do tych z Państwa, którzy nie będą mogli wziąć udziału w Zjeździe ESA, a są zainteresowani stanem aktualnej wiedzy.

Tematyka Sympozjum będzie prezentowana w sesjach, warsztatach i wykładach, które obejmą wszystkie ważne aktualnie tematy w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Przesłane na Sympozjum prace będą głównie kwalifikowane do prezentacji plakatowych. Międzynarodowe grono ekspertów i wykładowców zapewni wysoki poziom merytoryczny Sympozjum, a lokalny Komitet Organizacyjny dołoży wszelkich starań, aby, jak zawsze w Krakowie, oferta kulturalna w czasie wolnym od obrad była równie atrakcyjna jak program naukowy Zjazdu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Krakowa na początku lata 2009

Prof. dr hab. med. Janusz Andres
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Międzynarodowego Sympozjum z okazji 50-cio lecia PTAiIT
Prezes  PTAiIT
www.anest.eu

Brak tagów