Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowe centrum Medicover Stomatologia w Warszawie

MedicalOnline.pl | 2018-12-06

Nowe centrum Medicover Stomatologia zostanie otwarte w styczniu w Warszawie przy ul. Wołoskiej. O powstaniu placówki w tej lokalizacji zadecydowało duże zainteresowanie prywatnymi usługami stomatologicznymi m.in. wśród pracowników znajdujących się w pobliżu biurowców. Spółka w stolicy ma już 11 placówek oferujących kompleksowe usługi lekarza dentysty. W całym kraju Medicover posiada już ponad 100 gabinetów dentystycznych.

Centrum obejmuje sześć gabinetów zabiegowych oraz w pełni wyposażony i nowoczesny gabinet RTG.

- Nowa placówka zapewni pacjentom możliwość korzystania z usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej. W Medicover Stomatologia proces leczenia rozpoczyna się od opracowania i omówienia z pacjentem indywidualnego planu leczenia, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości pacjenta i pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów - mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Specjaliści zagwarantują też dostęp do stomatologii dziecięcej, oferując bezstresowe leczenie z możliwością odbywania wizyt adaptacyjnych.

W ramach placówki dostępna będzie diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D.

Brak tagów