Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zmiany we władzach gminnych spółek

Gazeta Wyborcza | 2009-01-15

Potwierdziły się nasze informacje o zmianach w spółkach: są nowi szefowie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Ryneksu i PZOZ-u- informuje Gazeta Wyborcza.

Nowy prezes PZOZ pochodzi z Olsztyna, ma 32 lata. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Opolskim, jest absolwentem studiów podyplomowych m.in. z bezpieczeństwa informacji, które odbył w Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie. Jest również absolwentem studiów Master of Business Administration prowadzonych przez Politechnikę Lubelską oraz University of Illinois. W ub.r. zaczął studia doktoranckie z zarządzania projektami w AON. Był dyrektorem (właścicielem) Policealnego Studium Zawodowego BHP w Przasnyszu, doradcą ds. sprzedaży w Citibanku. Od 2003 r. pracował w mazowieckim urzędzie marszałkowskim (w latach 2004-2006 - kierownik w wydziale koordynacji informacji w departamencie edukacji publicznej i sportu). Ostatnie dwa lata pracował w administracji rządowej.
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 2007 roku. Jedynym udziałowcem spółki jest gmina Płock. Płocki ZOZ prowadzi szpital z dziewięcioma oddziałami oraz poradnie specjalistyczne.

 

Gazeta Wyborcza 15.01.09

Brak tagów