Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

XIX Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych

MedicalOnline.pl

Mamy wielki zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa już dziś na XIX Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych, który odbędzie się w Hotelu Koronnym przy ul. Koszary 7 w Zamościu w terminie 22-23 marca 2018 roku.

Będziemy mieli przyjemność spotkać się w gronie wielu wybitnych ekspertów; szereg wykładów, które podjęli się przedstawić zaproszeni profesorowie, będzie miało charakter praktyczny.

Niezwykle ważnym elementem naszych spotkań jest interdyscyplinarność i interaktywność, dlatego niezmiernie cieszymy się z obecności doskonałych Wykładowców, którzy przedstawią nam problemy endokrynologiczne z innej perspektywy. Oczywiście nie zapominamy także o bardzo popularnych warsztatach diagnostyki ultrasonograficznej i obleganych warsztatach biopsyjnych oraz osteoporotycznych. Do tego konkursy, a na deser Sesja ciekawych przypadków klinicznych, tradycyjnie przygotowana przez prof. K. Sworczaka - od zawsze ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem i utrzymująca słuchaczy na sali konferencyjnej do ostatniego wykładu.

Czekamy na Państwa w Zamościu !

http://www.symposion.pl/konferencje-i-kongresy/3474?orderBy=StartDate&archive=False

Brak tagów