Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Konferencja dla pielęgniarek i położnych

SALMED | 2018-01-23
Konferencja dla pielęgniarek i położnych

Już w marcu tego roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będących jednym z największych ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej odbędą  się targi SALMED – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego.

Spośród bogatego wachlarza polskich imprez targowych, to właśnie poznańskie spotkania przedstawicieli branży dają najwięcej. Tu w Poznaniu, sercu Wielkopolski spotykają się liderzy wszystkich gałęzi branży medycznej, którzy poszukują nowych rozwiązań, dzięki którym podniosą wydajność swoich placówek i usprawnią procesy medyczne.  Są wśród nich: producenci sprzętu i urządzeń, miłośnicy nowinek technologicznych, menedżerowie służby zdrowia, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych, lekarze, diagności laboratoryjni, rehabilitanci, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne, personel medyczny i studenci medycyny. Dla firm biorących udział w targach SALMED to niebagatelny pakiet korzyści, dający nieocenioną możliwość, z jednej strony prezentacji produktów i najnowszych rozwiązań w międzynarodowym towarzystwie, które stanowi blisko 16% uczestników SALMED oraz zademonstrowanie jej przed kilkutysięczną profesjonalną publicznością.

Motorem wszystkich targów są wydarzenia towarzyszące, zwłaszcza te będące odpowiedzią na potrzeby klientów. W tym roku kontynuujemy dobrą praktykę edukowania uczestników SALMED i współpracę z organizacjami oraz redakcjami branżowymi, które od lat współtworzą z nami erytoryczną oprawę targów.

Podczas najbliżej edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego -  SALMED 2018 odbędzie się konferencja „Ryzyko zawodowe a odpowiedzialność zawodowa pielęgniarki i położnej” organizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu. Podczas konferencji zostaną przedstawione najważniejsze tematy z zakresu stanu pielęgniarstwa polskiego.

TERMIN: 16 marca (piątek)

MIEJSCE: Pawilon 7, sala GH

WSTĘP ODPŁATNY: 70 zł oraz 40 zł dla członków OIPiP w Poznaniu regularnie opłacających składkę członkowską oraz studentów kierunku Pielęgniarstwo i Położnictwo.

By wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.salmed.pl i wysłać go do dnia 28.02.2018 r. na adres podany w formularzu. 

PROGAM

9.30-10.00

Otwarcie Konferencji, w tym wykład inauguracyjny nt. stanu pielęgniarstwa polskiego

- Zofia Małas, Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

10.00-10.45

Komunikacja interpersonalna pacjent – pielęgniarka
- Mateusz Biernat

10.45-11.30

Błąd medyczny a zdarzenie niepożądane
- Dorota Karkowska

11.30-12.15

Bezpieczeństwo prawno-finansowe pielęgniarki / położnej
- Paweł Strzelec

12.15-12.45

Przerwa

12.45-13.30

Odpowiedzialność zawodowa pielęgniarki / położnej w aspekcie dokumentacji medycznej - Wojciech Wojtal

13.30-14.30

Odpowiedzialność zawodowa pielęgniarki / położnej okiem Naczelnego i Okręgowego  Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej
- Grażyna Rogala-Pawelczyk, Barbara Stefaniak

Tagi: SALMED