Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS po raz kolejny partnerem projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

MedicalOnline.pl | 2017-10-24

ZARYS International Group jest partnerem V edycji projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia”, organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Ta wyjątkowa inicjatywa dedykowana jest studentom i absolwentom ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, zdrowia publicznego, farmacji oraz innych kierunków medycznych. Firma ZARYS już od kilku lat stawia na młodych profesjonalistów, którzy swoją przyszłość zawodową i karierę chcą związać z sektorem ochrony zdrowia w Polsce.

Projekt „Liderzy Ochrony Zdrowia” ma na celu kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry menadżerskiej, która będzie w przyszłości tworzyć elitę zawodową i zarządzać szpitalami oraz placówkami medycznymi. Alumni projektu występują w roli ekspertów na najbardziej prestiżowych konferencjach w kraju, pracują w największych firmach medycznych, placówkach służby zdrowia zarówno prywatnych, jak i państwowych lub tworzą medyczne start-upy.

ZARYS International Group zdecydował się wesprzeć Fundację im. Lesława A. Pagi w jej projekcie edukacyjnym, poprzez udział merytoryczny i transfer wiedzy skierowany do przyszłej kadry menadżerskiej, która będzie w niedalekiej przyszłości elitą branży medycznej w Polsce. Tak jak w ubiegłych edycjach najlepsi uczestnicy projektu mogą wykorzystać nabytą wiedzę podczas praktyk w firmie ZARYS.

"Jako ZARYS mamy każdego dnia styczność z wieloma przedstawicielami ochrony zdrowia w Polsce, zarówno z placówek publicznych, jak i prywatnych. I wiemy, jak ważne jest, aby po obydwu stronach rozmawiały ze sobą osoby kompetentne, profesjonalne i świetnie rozumiejące realia ochrony zdrowia, a także duże wyzwania przed nią stojące. Dlatego wspieramy projekt Liderzy Ochrony Zdrowia – traktujemy to jako długofalową inwestycję, która będzie korzystna dla wszystkich.” - mówi Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

Obecnie ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, zarówno sygnowany własną marką, jak również znanych producentów polskich i zagranicznych.

ZARYS od kilku lat realizuje ambitne plany rozwoju na rynkach międzynarodowych. Z lokalnego lidera firma staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką międzynarodową. Towary z logo ZARYS trafiają już na trzy kontynenty, znajdując uznanie w ponad 30 krajach, w tym tak egzotycznych, jak Arabia Saudyjska czy Iran.

Partnerem Strategicznym V edycji „Liderów Ochrony Zdrowia” jest Grupa LUX MED. Wśród firm partnerskich oprócz ZARYS International Group znajdują się: Asseco Poland S.A., KONDRAT i Partnerzy, Mercer Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o., Roche Polska Sp. z o.o. oraz Scanmed S.A.

Brak tagów