Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS po raz kolejny partnerem projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

ZARYS International Group | 2017-07-25

ZARYS International Group, wiodący polski wytwórca i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, już po raz drugi zdecydował się wesprzeć Fundację im. Lesława A. Pagi w piątej edycji projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia”. Jako partner podzieli się wiedzą praktyczną w formie case studies z uczestnikami - studentami III – VI roku i absolwentami do 27 roku życia, którzy w niedalekiej przyszłości sami będą zarządzać podmiotami w sektorze ochrony zdrowia i placówkami medycznymi.

W tym roku w ramach projektu „Liderzy Ochrony Zdrowia” Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group, przedstawi prezentację dotyczącą funkcjonowania firmy produkcyjnej w sektorze sprzętu medycznego z uwzględnieniem strategii eksportowej i ekspansji na inne rynki. Tak jak w ubiegłej edycji najlepsi uczestnicy projektu będą mogli wykorzystać nabytą wiedzę podczas praktyk w firmie ZARYS.

Program edukacyjny ma na celu spotkanie praktyków biznesu branży medycznej z młodymi ludźmi, którzy są otwarci na zmiany i chłoną wiedzę, a którzy w niedalekiej przyszłości będą zajmować kluczowe stanowiska i zarządzać podmiotami służby zdrowia oraz placówkami medycznymi.” - mówi Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

Obecnie ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Unii Europejskiej, Europie Środkowo-Wschodniej i krajach Bliskiego Wschodu. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, zarówno sygnowany własną marką ZARYS, markami produktowymi, takimi jak: BETAtex, ALPHAtex Standard, Standard+ oraz Comfort, jak również znanych producentów polskich i zagranicznych.

Projekt „Liderzy Ochrony Zdrowia” ma na celu kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry menadżerskiej, która będzie w przyszłości tworzyć elitę zawodową i zarządzać szpitalami oraz placówkami medycznymi. Alumni projektu występują w roli ekspertów na najbardziej prestiżowych konferencjach w kraju, pracują w największych firmach medycznych, placówkach służby zdrowia zarówno prywatnych, jak i państwowych lub tworzą medyczne start-upy.

Partnerem Strategicznym V edycji „Liderów Ochrony Zdrowia” została Grupa LUX MED. Wśród firm partnerskich oprócz ZARYS International Group znajdują się: Asseco Poland S.A., KONDRAT i Partnerzy, Mercer Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o., Roche Polska Sp. z o.o. oraz Scanmed S.A.

Brak tagów