Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS International Group oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze w Ekstraklasie

ZARYS International Group | 2017-07-11
ZARYS International Group oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze w Ekstraklasie

ZARYS International Group oficjalnym Partnerem Medycznym Górnika Zabrze w Ekstraklasie

Górnik Zabrze S.S.A. oraz firma ZARYS International Group podpisały nową umowę, na mocy której wiodący producent i dostawca specjalistycznego sprzętu medycznego pozostanie partnerem medycznym 14-krotnego piłkarskiego Mistrza Polski i zwiększy jeszcze bardziej swoje zaangażowanie na rzecz klubu. Podobnie jak w przypadku poprzedniej umowy ZARYS zapewni Górnikowi między innymi zaopatrzenie w najwyższej jakości medykamenty i jednorazowy sprzęt medyczny oraz będzie obecny wizerunkowo podczas meczów.

Efektywna współpraca zabrzańskiego Górnika z firmą ZARYS będzie nadal kontynuowana. Nową umowę parafowali Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu ZARYS International Group oraz Andrzej Pasek, wiceprezes zabrzańskiego Górnika. Wzorem dotychczasowej umowy, porozumienie zakłada współpracę na dwóch płaszczyznach: sponsorskiej oraz medycznej, dzięki której Klub będzie kompleksowo zaopatrywany we wszelkie konieczne medykamenty i jednorazowy sprzęt medyczny najwyższej jakości, a ZARYS pozostanie oficjalnym partnerem medycznym Klubu Górnik Zabrze oraz będzie obecny wizerunkowo na stadionie.

-Skoro już dołożyliśmy jako ZARYS własną cegiełkę do budowy wielkiego Górnika, przyczyniając się po części do jego powrotu do Ekstraklasy, zdecydowaliśmy się zwiększyć nasze zaangażowanie jako Oficjalny Partner Medyczny klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. W nadchodzącym sezonie będziemy między innymi obecni w różnych formach wizerunkowo z naszym logo na stadionie podczas meczów ligowych. Czujemy się mocno związani emocjonalnie z Górnikiem i nie ukrywam, że chcemy, żeby byli tego świadomi także kibice.” - powiedział Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu ZARYS International Group.

Podobnego zdania jest wiceprezes zarządu Górnika, Andrzej Pasek: - „Bardzo cieszy nas, że tak uznana w branży medycznej firma, związała się z Górnikiem na dłużej, tym bardziej, iż ma ona swoje korzenie w Zabrzu. Będziemy dalej wspólnie dokładać starań, aby współpraca była efektywna i zadawalająca zarówno dla Klubu, jak i naszego Partnera Medycznego.”

Brak tagów