Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Africa Health 2017 – ZARYS International Group na największych targach medycznych Afryki w Johannesburgu

ZARYS International Group | 2017-06-07
Africa Health 2017 – ZARYS International Group na największych targach medycznych Afryki w Johannesburgu

Africa Health 2017 – ZARYS International Group na największych targach medycznych Afryki w Johannesburgu

W dniach 7-9 czerwca 2017 roku w Gallagher Convention Centre w Johannesburgu, w Republice Południowej Afryki, odbywają się najważniejsze targi branży medycznej w Afryce – Africa Health. Ze swoją ofertą wśród wystawców pojawi się także polski wiodący wytwórca i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego – firma ZARYS International Group.

Targi Africa Health 2017 odbywają się w Johannesburgu, finansowej i gospodarczej stolicy Republiki Południowej Afryki (RPA). W tym roku wystawia się ponad 540 firm z 18 krajów z całego świata, w tym ZARYS International Group z Zabrza. Potencjał rynku afrykańskiego rok do roku przyciąga coraz więcej globalnych graczy z sektora medycznego, jak też mniej znane, ale w swoich segmentach kluczowe, podmioty oferujące produkty i usługi z zakresu ochrony zdrowia.

ZARYS podczas tegorocznych targów w RPA będzie obecny ze swoimi produktami na stoisku nr 2L11. Firma z Zabrza zaprezentuje produkty sygnowane własną marką ZARYS z zakresu jednorazowego i podstawowego sprzętu medycznego, m.in. igły, strzykawki, rurki intubacyjne czy akcesoria anestezjologiczne. Pokazane zostaną także innowacyjne rozwiązania sprzętowe z nowej linii produktów ALPHAtex kompleksowo zabezpieczających salę operacyjną czy też z nowoczesnej linii produktowej, BETAtex, czyli jednorazowej odzieży medycznej dedykowanej personelowi medycznemu we wszystkich rodzajach placówek służby zdrowia.

„Nasz udział w targach na kontynencie afrykańskim to naturalna droga, którą podążamy w rozwoju strategii eksportowej firmy ZARYS. Wcześniej byliśmy beneficjentem między innymi programu Paszport do Eksportu. Braliśmy także udział w Kongresie Poland-Africa, podczas którego mieliśmy możliwość poznania się i współpracy z przedstawicielami państw afrykańskich. Obecnie jest dobry moment, aby zacieśnić kontakty gospodarcze i promować polskie marki na kontynencie afrykańskim.” - komentuje Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu ZARYS International Group.

Działania promocyjne z zakresu wsparcia strategii eksportowej firmy ZARYS International Group są współfinansowane z programu Go To Brand - Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W jego ramach dotacje mogą otrzymać przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach wizerunkowych przewidzianych w branżowych programach promocji, w celu wsparcia własnych polskich marek produktowych, mających szansę stać się rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych, oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki.

Więcej informacji na temat targów Africa Health 2017:

https://www.africahealthexhibition.com/en/home.html

 

 

ZARYS

 

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal 
ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.


ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 160 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stale rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl


Brak tagów