Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowe oprogramowanie w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi!

MedicalOnline.pl | 2017-04-28

W marcu bieżącego roku w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zakończyły się prace wdrożeniowe nad uruchomieniem nowego systemu zarządzania sprzętem medycznym - Appmedica. Szpital liczy na oszczędności i sprawniejsze zarządzanie aparaturą.

W przypadku obsługi sprzętu medycznego, który na co dzień ma styczność z pacjentami, najważniejsze jest, aby sprzęt miał ważny przegląd. Istotne jest też sprawne planowanie prac serwisowych, bieżący monitoring, natychmiastowe zgłaszanie awarii do osoby odpowiedzialnej oraz szczegółowe raportowanie – tłumaczy Maciej Szandar, dyrektor Appmedica.

Centralny Szpital Kliniczny to łącznie kilka jednostek znajdujących się w różnych lokalizacjach. Razem ponad 350 łóżek i 40 klinik, rozmieszczonych w kilku lokalizacjach. Zarządzanie sprzętem na takim obszarze wymaga centralizacji oraz zarządzania na wysokim poziomie. System uwzględnia również zarządzanie umowami na pakiety serwisowe.

Wszystkie zdarzenia rejestrowane są na bieżąco włącznie z poniesionymi kosztami. Historia serwisów, dostępna online, umożliwia także weryfikację urządzeń pod względem opłacalności wykonania prac serwisowych. Mając syntetycznie podane koszty serwisu urządzania jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie czy warto dany sprzęt naprawiać.

Brak tagów