Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Szpital Uniwersytecki w Krakowie zainwestował w zarządzanie aparaturą

MedicalOnline.pl | 2017-03-28
Szpital Uniwersytecki w Krakowie zainwestował w zarządzanie aparaturą

Efektywne zarządzanie aparaturą medyczną, kontrola terminów, budowanie kompletnej historii serwisowej – to główne zalety systemu Appmedica, jaki właśnie wprowadził największy polski szpital - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, posiadający 31 specjalistycznych klinik i 60 poradni. Zainstalowany program to narzędzie klasy CMMS (Computerised Maintenance Management Systems), które sprawować będzie pieczę nad wielotysięcznym parkiem aparaturowym.

Program Appmedica zainstalowany w największym z polskich szpitali pozwala w trybie online koordynować aparaturę, planować czynności serwisowe oraz zarządzać kosztami. Szpital liczy na oszczędności zarówno w zakresie kosztów serwisu sprzętu, jak i czasu pracy personelu. Program umożliwia ewidencję prac z rozdzieleniem na prace serwisu zewnętrznego i wewnętrznego. Szpital Uniwersytecki w Krakowie potrzebował programu, który ułatwi w tak dużym ośrodku koordynowanie czynności związanych z eksploatacją sprzętu. W wielu placówkach, zarówno prywatnych, jak i państwowych, często jest to problem, generujący niepotrzebne straty - wyjaśnia Maciej Szandar, Dyrektor Appmedica - Inwestycja rozpoczęła się pod koniec 2016 r., a zakończyła w lutym br. Chcemy, aby Appmedica stanowiła dla dyrekcji szpitala cenne źródło wiedzy, które pomoże podejmować strategiczne decyzje związane z zakupem i serwisowaniem aparatury - dodaje.

Oprogramowanie wdrożone w Szpitalu Uniwersyteckim dotyczy zarządzania parkiem aparatury medycznej pod kątem serwisowania i zgłaszania awarii online. Umożliwia także bardziej szczegółową sprawozdawczość, generowanie wniosków zakupowych i ocenę firm serwisowych.

Brak tagów