Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ekspresowa metamorfoza przychodni

MedicalOnline.pl | 2017-01-02
Ekspresowa metamorfoza przychodni

Ekspresowa metamorfoza przychodni

Ekspresowa metamorfoza przychodni

Czy zmiana aranżacji zawsze musi wiązać się z długotrwałym zamknięciem obiektu? Advertis udowadnia, że nie. Metamorfoza kliniki DOM MED zajęła trzy dni, a efekt jest imponujący.

Nie zawsze trzeba decydować się na rewolucję. Czasem wystarczy odświeżyć obecny wygląd, zadbać o detale i co ważne – zatroszczyć się o udogodnienia, które przekładają się na komfort odwiedzających – mówi Monika Gardasiewicz, Art Director Advertis.

Przykładem takiej korzystanej zmiany jest przychodnia lekarska DOM MED w Pruszkowie, przy ul. Kubusia Puchatka 11. Pierwszy etap realizacji projektu miał objąć przestrzenie wspólne – strefę recepcji oraz korytarze. Ważny był czas, aby pacjenci nie odczuli niedogodności związanych z remontem.

Ekipa rozpoczęła prace w czwartek wieczorem, natomiast w poniedziałek od rana przyjmowani byli pacjenci. Oczywiście każda realizacja jest poprzedzona opracowaniem koncepcji i projektu a następnie gruntownymi przygotowaniami. Odpowiednie zaplanowanie tego procesu pozwala znacznie skrócić czas pracy ekipy remontowej w samym obiekcie. Takie ekspresowe metamorfozy są możliwe, więc warto odważyć się na zmiany – mówi Monika Gardasiewicz.

Klinika DOM MED w nowej odsłonie to przede wszystkim miejsce przyjazne dla pacjentów. Wyraźne oznakowanie gabinetów, czytelna tablica z wymiennymi informacjami, odpowiednie oświetlenie i kącik dla dzieci – to elementy, o których przede wszystkim należy pamiętać przeprowadzając modernizację tego typu obiektów. Nowoczesny wygląd został uzyskany dzięki intensywnym kolorom mebli oraz podświetlanej recepcji, w odcieniu soczystej zieleni. Na ścianach zostały natomiast umieszczone grafiki z motywami roślinnymi, które ocieplają wnętrze.

Istotną zmianą jest również wdrożenie nowego systemu informacji wizualnej na zewnątrz budynku – podświetlany logotyp, doskonale widoczny po zmroku oraz oznaczenia witryn, spójne dla trzech oddziałów, które pełnią jednocześnie rolę wysłonięcia szyb.

Efekt nowoczesnej, świeżej, pełnej koloru przestrzeni został uzyskany przede wszystkim dzięki detalom, które odmieniły wnętrze kliniki DOM MED. Kolejny etap prac obejmie gabinety, natomiast zakończenie realizacji zaplanowane jest na koniec grudnia 2016 roku.

 

Brak tagów