Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS z bogatą ofertą produktową na największych targach medycznych świata

ZARYS International Group | 2016-11-15
ZARYS z bogatą ofertą produktową na największych targach medycznych świata

Tradycyjnie już ZARYS International Group, polski wiodący producent i dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, będzie reprezentował Polskę na największych na świecie międzynarodowych targach sprzętu medycznego MEDICA w Niemczech. Tym razem ZARYS zaprezentuje szerokie spektrum produktów m. in. z kategorii odzieży medycznej i obłożenia pola operacyjnego.

ZARYS International Group w dniach 14-17 listopada już po raz czwarty będzie w Dusseldorfie promować własne produkty i marki z kategorii
sprzętu jednorazowego. Pojawi się kilka nowości, m. in. z zakresu odzieży medycznej i obłożenia pola operacyjnego: osłon, akcesoriów oraz fartuchów chirurgicznych gwarantujących użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.

„To, co nas wyróżnia na rynku oraz na Targach MEDICA, to fakt, że potrafimy kompleksowo zaopatrzyć każdy szpital w sprzęt jednorazowy. A co równie ważne - firma posiada bardzo bogatą ofertę pod własną marką i ciągle ją rozwija. Te produkty skierowane są do szerokiego spektrum procedur medycznych. W tym roku na Targach mamy zamiar przestawić swoim obecnym, jak i przyszłym klientom między innymi markę ALPHAtex - skrojoną na obecne potrzeby rynku szpitalnego.” – podkreśla Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu ZARYS International Group.

Firma zaprezentuje na Targach nowości z odzieży medycznej oraz ze sprzętu jednorazowego: podstawowe produkty jednorazowego użytku (strzykawki insulinowe pod marką dicoSULIN, strzykawki tuberkulinowe i przyrządy do pobierania leków z fiolek wielodawkowych pod marką dicoSPIKE) oraz dwa nowe produkty do terapii infuzyjnej – porty bezigłowe i koreczki do kaniul. Ponadto pokaże odświeżoną markę produktową obłożenia pola operacyjnego ALPHAtex, markę rękawic medycznych easyCARE oraz prześcieradła jednorazowego użytku sygnowane marką BETAtex.

„Aktywny udział w największych targach medycznych na świecie pozwala na dalszy intensywny rozwój na rynkach zagranicznych oraz bezpośrednie spotkanie z kluczowymi klientami, dystrybutorami i odbiorcami sprzętu medycznego z kilkudziesięciu krajów z całego globu, do których już docierają polskie produkty z logo ZARYS, a przede wszystkim z tymi, do których jeszcze nasza marka i oferta produktowa nie dotarła. Nasze produkty charakteryzują się dobrą jakością i dobrą ceną, a do tego staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego też zainteresowanie nimi jest coraz większe.” – dodaje Paweł Ossowski.

Celem strategiczny firmy ZARYS International Group jest dalszy rozwój asortymentu sygnowanego własnymi markami oraz ekspansja za granicą i związany z tym wzrost eksportu oraz świadomości marki wśród zagranicznych odbiorców.

Więcej informacji na temat Targów Medica 2016 znajduje się od adresem:

http://www.medica-tradefair.com

 

Katalog produktów ZARYS, które będą wystawione na Targach MEDICA:

http://zarys.pl/en/offer/catalogues/

 

ZARYS. Eksportujemy dobre rozwiązania.

 

 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 160 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów