Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS wspiera projekt edukacyjny „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

ZARYS International Group | 2016-09-22
ZARYS wspiera projekt edukacyjny „Liderzy Ochrony Zdrowia” Fundacji im. Lesława A. Pagi

ZARYS International Group został partnerem czwartej edycji projektu edukacyjnego „Liderzy Ochrony Zdrowia”, organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi. Jest on dedykowany studentom i absolwentom ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, zdrowia publicznego, farmacji oraz innych kierunków medycznych. Firma ZARYS aktywnie uczestniczy w transferze wiedzy skierowanym do młodych osób, którzy swoją przyszłą drogę zawodową chcą związać z sektorem ochrony zdrowia w Polsce.

ZARYS International Group zdecydował się wesprzeć Fundację im. Lesława A. Pagi w jej projekcie edukacyjnym, poprzez udział merytoryczny i transfer wiedzy skierowany do przyszłej kadry menadżerskiej, która będzie w niedalekiej przyszłości zarządzać służbą zdrowia i placówkami medycznymi.

„Dobra, przemyślana inwestycja w kapitał ludzki to podstawa przyszłych sukcesów każdej firmy. A w przypadku tak wrażliwego sektora, jakim jest ochrona zdrowia, to także podstawa dobrze funkcjonującego społeczeństwa. Kwestie zdrowia bowiem, poprzez system usług i placówek  medycznych, dotyczą nas wszystkich.” - mówi Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

W tym roku w ramach projektu „Liderzy Ochrony Zdrowia” Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group, przedstawi w formie studium przypadku najważniejsze aspekty funkcjonowania prywatnego podmiotu produkcyjnego i dystrybucyjnego w sektorze medycznym, z uwzględnieniem współpracy z podmiotami państwowymi, w oparciu o ustawę prawo zamówień publicznych. Ważnym elementem będzie także pokazanie wyzwań związanych z ekspansją zagraniczną polskich firm z branży medycznej. Najlepsi uczestnicy projektu będą mogli wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce, podczas dwumiesięcznych praktyk w firmie ZARYS.

„Zatrudniamy już ponad 160 osób i ta liczba ciągle rośnie. Dlatego wiemy, że warto stawiać na ludzi i mieć po drugiej stronie merytorycznych partnerów - otwartą na zmiany kadrę menadżerską, która rozumie wyzwania, jakie obecnie stoją przed całym sektorem usług medycznych w Polsce.” - dodaje Paweł Ossowski.

Obecnie ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, zarówno sygnowany własną marką, jak również znanych producentów polskich i zagranicznych.

ZARYS od kilku lat realizuje ambitne plany rozwoju na rynkach międzynarodowych. Z lokalnego lidera firma staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką międzynarodową. Towary z logo ZARYS trafiają już na trzy kontynenty, znajdując uznanie w ponad 30 krajach, w tym tak egzotycznych, jak Arabia Saudyjska czy Iran.

Brak tagów