Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Kolejny znaczący kontrakt firmy ZARYS w Arabii Saudyjskiej

ZARYS International Group | 2016-09-14
Kolejny znaczący kontrakt firmy ZARYS w Arabii Saudyjskiej

Rozwój strategii eksportowej ZARYS International Group zaowocował kolejnym znaczącym kontraktem dla placówek ochrony zdrowia w Arabii Saudyjskiej. Tym razem na dostawę nitrylowych rękawic medycznych. Firma dostarczy je w kilku transzach. Pierwsza, na kwotę blisko pół miliona złotych, już została zrealizowana.

Arabia Saudyjska to dla ZARYS International Group, wiodącego wytwórcy oraz dostawcy podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego, jeden z kluczowych rynków eksportowych na Półwyspie Arabskim. Firma, we współpracy ze swoim wyłącznym dystrybutorem na terenie Arabii Saudyjskiej, już dostarczyła tamtejszym szpitalom nitrylowe rękawice medyczne o wartości blisko pół miliona złotych. Kolejne dostawy będą sukcesywnie realizowane w dalszych terminach.

„To już nasz kolejny, po fartuchach medycznych, znaczący kontrakt na Bliskim Wschodzie - w Arabii Saudyjskiej. Skutecznie realizujemy strategię zwiększania swojej obecności w tamtej części świata. W tej chwili w trakcie procesu rejestracji znajdują się kolejne grupy produktowe.” – stwierdza Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

ZARYS sukcesywnie rozszerza swoje portfolio produktowe na Bliskim Wschodzie. Celem strategicznym firmy jest dostarczenie tamtejszym placówkom medycznym szerokiej gamy jednorazowego sprzętu medycznego, sygnowanego własną marką.

„Wiążemy duże nadzieje z rozwojem eksportu i dalszą ekspansją w krajach arabskich. Widzimy duży potencjał sprzedażowy i zainteresowanie polskimi produktami, w związku z czym nadal będziemy aktywnie poszukiwać partnerów biznesowych i możliwości dystrybucji jednorazowego sprzętu medycznego z logiem ZARYSU .” – dodaje Paweł Ossowski.

 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów