Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ALPHAtex – gotowe rozwiązania dla bloku operacyjnego firmy ZARYS

MedicalOnline.pl | 2016-07-27

ZARYS International Group, wiodący polski producent oraz dystrybutor jednorazowego sprzętu medycznego, dokonał rebrandingu linii produktowej ALPHAtex, z korzyścią dla klienta. Produkty te są bardziej elastyczne cenowo, dzięki czytelnemu podziałowi na 3 linie produktowe. Bogata oferta obejmuje produkty z zakresu obłożeń pola operacyjnego, osłon, akcesoriów oraz fartuchów chirurgicznych. Hasło przewodnie marki ALPHAtex to: komfort i bezpieczeństwo.

ZARYS nieustannie poszerza swoją ofertę produktową wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, potrzebom rynku medycznego oraz komfortu pacjentów. Niezwykle istotne z punktu widzenia firmy jest dostarczenie produktów zapewniających personelowi medycznemu wysoki standard pracy w placówkach ochrony zdrowia, a pacjentom funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Kompleksowa oferta w ramach trzech linii produktowych ALPHAtex Standard, Standard+ oraz Comfort to nowa, szeroka gama jednorazowych produktów medycznych firmy ZARYS skierowanych na potrzeby bloków operacyjnych w szpitalach. Odpowiednio dobrane właściwości materiałów użytych w obłożeniach pola operacyjnego pozwalają zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania zarówno personelowi medycznemu, jak i pacjentom. Różnorodność wielowarstwowych włóknin oraz laminatów wzmocnionych w strefach krytycznych materiałem wysokochłonnym w liniach Standard+ oraz Comfort pozwala na dopasowanie rozwiązań do poszczególnych procedur operacyjnych, jak i na maksymalne zoptymalizowanie kosztów. Jest to spójny zestaw wzajemnie uzupełniających się elementów, które tworzą zintegrowaną ofertę produktową skierowaną do szerokiego spektrum procedur medycznych przeznaczonych także na rynki zagraniczne.

„Ze względu na dynamicznie rozwijający się eksport naszych produktów zdecydowaliśmy się dopasować opakowania naszej marki do wymogów rynków zagranicznych. Ważnym aspektem zmiany jest na pewno chęć uatrakcyjnienia i wprowadzenia spójnej i nowoczesnej formy materiałów graficznych. Obecnie opakowania produktów medycznych marki ALPHAtex są przetłumaczone na 24 języki, począwszy od języka angielskiego, poprzez między innymi francuski, aż po arabski.” - komentuje Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu ZARYS International Group.

Należy dodać, że doskonałe parametry, którymi charakteryzują się produkty ALPHAtex, niejednokrotnie przewyższające obowiązujące normy, zapewniają skuteczną ochronę przed wystąpieniem ryzyka zakażenia miejsca operowanego, a łatwość aplikacji oraz konfiguracja komponentów zestawów umożliwia szybkie i proste zastosowanie do wybranych procedur medycznych.

 „Marka ALPHAtex łączy w sobie niezwykły, oryginalny design, niecodzienną estetykę, a także kompleksowość. Nasza linia produktowa jest skierowana do szerokiego spektrum procedur medycznych, stąd poszerzenie portfolio i powiększenie asortymentu o blisko połowę. Opakowania zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującym trendami. Spełniają wszelkie normy oraz są w pełni dostosowane do rynku zagranicznego, jak i oczekiwań polskiego pacjenta.“ – dodaje Paweł Ossowski.

Brak tagów