Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Polska Rada Ratowników Medycznych objęła patronem honorowym III edycję plebiscytu SUPERMEDICUS 2016

MedicalOnline.pl | 2016-07-07

Polska Rada Ratowników Medycznych objęła patronatem honorowym III edycję ogólnopolskiego plebiscytu SUPERMEDICUS, którego organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi podczas Wielkiej Gali w dniu 22. października 2016 roku. W celu ubiegania się o nagrodę SUPERMEDICUS 2016 należy do 31. lipca wypełnić oraz przekazać organizatorom dedykowany formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.supermedicus.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ogólnopolski konkurs SUPERMEDICUS to inicjatywa, która ma na celu wyłonienie najlepszych placówek, firm i specjalistów z branży medycznej, którzy w swojej działalności wyróżniają się troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów.

Zainteresowanie plebiscytem nie tylko wśród podmiotów bezpośrednio świadczących usługi medyczne, ale także zrzeszających pracowników tego sektora, świadczy o odpowiedzialności za dobro pacjenta i potrzebie tworzenia dobrych praktyk w służbie zdrowia – mówi organizator i pomysłodawca konkursu, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek – To dla nas ogromne wyróżnienie, że Polska Rada Ratowników Medycznych zdecydowała się udzielić patronatu honorowego tegorocznej edycji plebiscytu SUPERMEDICUS. Wierzymy, że wspólne zaangażowanie zarówno specjalistów, jak i organizacji zawodowych, w istotny sposób korzystnie wpłynie na wzrost zaufania pacjentów i ich zadowolenie  – dodaje.

Dotychczas wśród laureatów statuetki SUPERMEDICUS znaleźli się między innymi: Fundacja Budzik, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Uniwersytecki Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Centrum Medycyny Rehabilitacyjnej SORNO Stare Babice, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, CMS Centrum Medycyny Sportowej, Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum „Światło” Toruń, NZOZ Psychomedic.pl, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prima – Dent, Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, NZOZ EURODENT, Centrum Medyczne Swiss Medicus i wiele innych. W kategorii „Osobowość Lekarskiej Roku 2015” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek – autorytet lekarski w dziedzinie neurochirurgii. Poprzednio, w 2014 roku, tytułem tym uhonorowano prof. dr hab. n. med. Jerzego Szaflika – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

Do plebiscytu SUPERMEDICUS firmy, placówki i osoby są nominowane przez organizatora, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców, pracowników oraz partnerów, mogą również zgłaszać się bezpośrednio. Firmy oraz specjaliści, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni wypełnić dwa formularze: do 31. lipca - zgłoszeniowy oraz do 5. września - konkursowy. W drugim, oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy będą mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi.

Nagrody są przyznawane w 18 kategoriach, a ich wykaz można znaleźć na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/regulamin.

Warszawska Izba Przedsiębiorców od 19 lat organizuje konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowany do firm, które mogą poszczycić się swoimi osiągnięciami i pozycją na rynku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 6150 firm, a 656 zostało nagrodzonych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem środowiska medycznego, organizator postanowił zorganizować odrębny plebiscyt SUPERMEDICUS, tylko dla tej branży. W tym roku odbędzie się on po raz trzeci.

 

Brak tagów