Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych patronem honorowym III edycji plebiscytu SUPERMEDICUS 2016

MedicalOnline.pl | 2016-06-22

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych objęła patronatem honorowym III edycję ogólnopolskiego plebiscytu SUPERMEDICUS, którego organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Inicjatywa ma na celu wyłonienie najlepszych placówek, firm i specjalistów z branży medycznej, którzy w swojej działalności wyróżniają się troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi podczas Wielkiej Gali w dniu 22. października 2016 roku. W celu ubiegania się o nagrodę SUPERMEDICUS 2016 należy do 31. lipca wypełnić oraz przekazać organizatorom dedykowany formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.supermedicus.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

- To dla nas zaszczyt, że Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych postanowiła objąć patronatem honorowym tegoroczną edycję plebiscytu SUPERMEDICUS mówi organizator i pomysłodawca konkursu, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek. – Troska o dobro pacjenta i dążenie do poprawy służby zdrowia wymaga współpracy na wielu płaszczyznach. To dlatego niezwykle cieszy nas rosnące zainteresowanie plebiscytem nie tylko wśród podmiotów bezpośrednio świadczących usługi medyczne, ale także zrzeszających pracowników tego sektora. Wierzymy więc, że nasze przedsięwzięcie pozwoli nie tylko podsumować dotychczasowe osiągnięcia na tym polu, ale wyznaczyć najważniejsze cele, które powinny zostać zrealizowane.

Dotychczas wśród laureatów statuetki SUPERMEDICUS znaleźli się między innymi: Fundacja Budzik, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Uniwersytecki Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Centrum Medycyny Rehabilitacyjnej SORNO Stare Babice, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, CMS Centrum Medycyny Sportowej, Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum „Światło” Toruń, NZOZ Psychomedic.pl, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prima – Dent, Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, NZOZ EURODENT, Centrum Medyczne Swiss Medicus i wiele innych. W kategorii „Osobowość Lekarskiej Roku 2015” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek – autorytet lekarski w dziedzinie neurochirurgii. Poprzednio, w 2014 roku, tytułem tym uhonorowano prof. dr hab. n. med. Jerzego Szaflika – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

Do plebiscytu SUPERMEDICUS firmy, placówki i osoby są nominowane przez organizatora, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców, pracowników oraz partnerów, mogą również zgłaszać się bezpośrednio. Firmy oraz specjaliści, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni wypełnić dwa formularze: do 31. lipca - zgłoszeniowy oraz do 5. września - konkursowy. W drugim, oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy będą mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi.

Nagrody są przyznawane w 18 kategoriach, a ich wykaz można znaleźć na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/regulamin.

Warszawska Izba Przedsiębiorców od 19 lat organizuje konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowany do firm, które mogą poszczycić się swoimi osiągnięciami i pozycją na rynku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 6150 firm, a 656 zostało nagrodzonych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem środowiska medycznego, organizator postanowił zorganizować odrębny plebiscyt SUPERMEDICUS, tylko dla tej branży. W tym roku odbędzie się on po raz trzeci.

Tagi: SUPERMEDICUS