Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Rusza III edycja plebiscytu SUPERMEDICUS 2016

MedicalOnline.pl | 2016-06-16
Rusza III edycja plebiscytu SUPERMEDICUS 2016

To już trzecia edycja plebiscytu SUPERMEDICUS, którego organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Statuetki dla najlepszych placówek, firm i specjalistów z branży medycznej zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali w dniu 22. października w Warszawie. Udział w konkursie jest bezpłatny, a warunkiem uczestnictwa w plebiscycie jest przekazanie formularza zgłoszeniowego organizatorom do 31. lipca. Dokument wraz ze szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.supermedicus.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe.

Do plebiscytu SUPERMEDICUS firmy, placówki i osoby są nominowane przez organizatora, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców, pracowników oraz partnerów, mogą również zgłaszać się bezpośrednio. Firmy oraz specjaliści, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni wypełnić dwa formularze: do 31. lipca - zgłoszeniowy oraz do 5. września - konkursowy. W drugim, oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy będą mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi.

Nagrody są przyznawane w 18 kategoriach, a ich wykaz można znaleźć na stronie: www.supermedicus.pl/o-konkursie/regulamin.

Dotychczas wśród nagrodzonych znaleźli się: Fundacja Budzik, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Uniwersytecki Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Centrum Medycyny Rehabilitacyjnej SORNO Stare Babice, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, CMS Centrum Medycyny Sportowej, Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum „Światło” Toruń, NZOZ Psychomedic.pl, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prima – Dent, Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, NZOZ EURODENT, Centrum Medyczne Swiss Medicus. W kategorii „Osobowość Lekarskiej Roku 2015” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek – autorytet lekarski w dziedzinie neurochirurgii. Poprzednio, w 2014 roku, tytułem tym uhonorowano prof. dr hab. n. med. Jerzego Szaflika – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

- Konkurs SUPERMEDICUS jest odpowiedzią na duże zainteresowanie branży medycznej inicjatywami, które wyróżniają polskich przedsiębiorców -– mówi organizator i pomysłodawca konkursu SUPERMEDICUS, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek. – Zauważyliśmy, że w Polsce nie ma zbyt wielu nagród dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które wyróżniają ich profesjonalizm, dostępność oraz dobre praktyki. Nasza inicjatywa ma więc stanowić nie tylko spełnienie tych oczekiwań, ale także impuls dla całego środowiska skoncentrowanego na służbie zdrowia. Chcemy promować jednostki, które działają w sposób odpowiedzialny i na co dzień odmieniają oblicze polskiego środowiska lekarskiego. Wierzymy, że dzięki naszemu przedsięwzięciu zyskają nie tylko przedsiębiorstwa medyczne oraz placówki lecznicze, ale przede wszystkim pacjenci.

Warszawska Izba Przedsiębiorców od 19 lat organizuje konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, skierowany do firm, które mogą poszczycić się swoimi osiągnięciami i pozycją na rynku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział 6150 firm, a 656 zostało nagrodzonych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem środowiska medycznego, organizator postanowił zorganizować odrębny plebiscyt SUPERMEDICUS, tylko dla tej branży. W tym roku odbędzie się on po raz trzeci.

Tagi: SUPERMEDICUS