Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS po raz kolejny wygrał przetarg organizowany przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie

ZARYS International Group | 2016-05-23
ZARYS po raz kolejny wygrał przetarg organizowany przez  Szpital Uniwersytecki w Krakowie

ZARYS International Group w ramach przetargu rozstrzygniętego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie dostarczy mu w ciągu dwóch lat sterylne fartuchy chirurgiczne własnej marki ALPHAtex na łączną kwotę prawie 1 mln złotych. Zwycięska oferta otrzymała aż 40,5 pkt. na 42 możliwe, zgodnie z kryterium oceny jakości i innowacyjności jako wiodącym, określonym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie rozstrzygnął przetarg na dostawę sterylnych fartuchów chirurgicznych. Zwycięską marką jest ALPHAtex firmy ZARYS International Group. Produkt zostanie dostarczony w ilości 180 tys. sztuk na łączną kwotę ok. 1 mln złotych.

Fartuchy chirurgiczne stanowią ważną pozycję w bogatym asortymencie ZARYS International Group. Firma obecnie sprzedaje te produkty zarówno w kraju, jak i za granicą.

„Już po raz kolejny wiodącym kryterium wyboru dostawcy przez zamawiającego była ocena jakości. I po raz kolejny otrzymaliśmy wysoką ocenę. Tym samy potwierdza to strategię naszej firmy, która kładzie olbrzymi nacisk na jakość oferowanych produktów przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Dlatego też towary sygnowane marką ZARYS znajdziemy nie tylko w większości szpitali w Polsce, ale także trafiają już na trzy kontynenty, znajdując uznanie w ponad 30 krajach, w tym tak egzotycznych jak Arabia Saudyjska czy Iran.” – komentuje Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

Postępowanie przetargowe odbywało się w ramach ustawy Prawo Zamówień Publicznych w dwóch etapach - najpierw standardowa procedura złożenia ofert, a następnie odbyła się aukcja internetowa, która pozwoliła Zamawiającemu uzyskać bardzo korzystną ofertę cenową. Warto podkreślić, że różnica między pierwotnie najkorzystniejszą ofertą, a ofertą ostateczną wynosiła ponad 150 tys. zł.

 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów