Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Znamy już zarys programu Targów WIHE 2016!

Lentewenc Sp. z o.o. (ITE Group Plc)
Znamy już zarys programu Targów WIHE 2016!

4-6 października 2016 to termin, który warto zarezerwować w swoim kalendarzu. Wschodząca gwiazda wśród targów medycznych – IV Międzynarodowe Targi WIHE 2016 – w tym roku stawia na rozszerzenie kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi oraz wymianę doświadczeń związanych z telemedycyną i teleopieką. Odwiedzający mogą liczyć również na potężną dawkę wiedzy związanej z aktualnymi trendami.

Uczestnicy targów wezmą udział w III Konferencji na temat telemedycyny i teleopieki, podczas której specjaliści z całego kraju oraz przedstawiciele organizacji zagranicznych zaprezentują najnowsze rozwiązania techniczne oraz procesowe z zakresu nowoczesnej telemedycyny. Organizatorzy postawili również na zapewnienie odwiedzającym dostępu do praktycznych szkoleń przeznaczonych dla menedżerów placówek medycznych, kierowników działów technicznych i zamówień publicznych oraz lekarzy specjalistów m.in. z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. W programie szkoleń dla personelu obsługującego placówki medyczne zaplanowano również cykl związany z prowadzeniem dokumentacji medycznej i ochroną danych.

Wśród wystawców pojawią się firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu medycznego oraz opracowujące rozwiązania teleinformatyczne dla sektora medycznego – tłumaczy Anna Fałat, Project Manager Targów WIHE 2016 – Miło nam również poinformować, że zadowolenie z uczestnictwa ubiegłorocznych Targach przełożyło się na chęć udziału w tegorocznej edycji blisko 60 proc. firm, wystawiających się w 2015 r. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie informacja zwrotna mówiąca, że idziemy w dobrym kierunku. Wśród wystawców nie zabraknie również firm zagranicznych, np. z Niemiec czy Ukrainy – zapewnia Anna Fałat.

Atutem w tym roku są także zorganizowane Misje Handlowe, których celem jest zapewnienie polskim firmom możliwości rozszerzenia kontaktów handlowo-gospodarczych z partnerami zagranicznymi. W spotkaniach biznesowych udział wezmą  przedstawiciele firm m.in. z Belgii (region Walonii i Brukseli) oraz Tajlandii. Zapraszamy polskich przedsiębiorców do bezpłatnego udziału w rozmowach/zgłaszania chęci uczestnictwa w spotkaniach.

Kontakt do organizatora Targów WIHE 2016:

Anna Fałat

Project Manager

Tel.: +48 22 395 66 97

E-mail: a.falat@lentewenc.pl

 

Tagi: WIHE 2016