Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

SALMED - Wiedza warta Poznania

MedicalOnline.pl | 2016-04-12
SALMED - Wiedza warta Poznania

Profesjonaliści z różnych gałęzi sektora medycznego z Polski i zagranicy przybyli dziś do Poznania, aby uczestniczyć w największym spotkaniu świata medycyny, nauki i biznesu w Polsce. Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego potrwają do czwartku.

„Targi SALMED dziś po raz kolejny potwierdziły, że po wiedzę warto przyjeżdżać do stolicy Wielkopolski” – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor projektu SALMED. „Dynamiczne zmiany zachodzące w branży, zarówno w zakresie oferty sprzętu, nowych technologii, jak i w badaniach naukowych, wymuszają konieczność ustawicznego kształcenia, zdobywania nowych umiejętności. My to rozumiemy i wraz z partnerami merytorycznymi raz na dwa lata przygotowujemy odpowiadający ich potrzebom program konferencji, seminariów i warsztatów. To dla nas ogromny zaszczyt i prestiż, że środowisko naukowe z niesłabnącym poczuciem misji angażuje się w śledzenie aktualnych tematów i organizację wydarzeń w ramach targów SALMED.” – dodaje Pietrzak. Dziś odbyły się między innymi: XI Konferencja Naukowa „Postępy w rehabilitacji w chorobach cywilizacyjnych”, konferencja „Medycyna Intensywna, Hiperbaryczna i Ratunkowa”, VIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa SALMED – LABORATORIUM 2016, Konferencja „Zarządzanie w podmiotach leczniczych”, Zjazd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, seminarium „Dobór i wyszukiwanie sprzętu medycznego”. Drugiego dnia organizatorzy zapraszają na konferencję FORMED „Szanse i zagrożenia dla inwestycji w służbie zdrowia” oraz „IT jako inwestycja. Podejście restrukturyzacyjne do informatyzacji”, której organizatorem jest KAMSOFT S. A. oraz czasopismo OSOZ. Swoje seminarium przeprowadzi portal medipment.pl pt. „Internetowe narzędzia wspierające sprzedaż”. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych zaprasza na konferencję „Prawo zamówień publicznych w branży wyrobów medycznych – najważniejsze zagadnienia”.

W najnowocześniejszym kompleksie pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich przez cały dzień toczyły się rozmowy na temat nowości prezentowanych przez ponad 200 wystawców z kilkunastu krajów świata. Można było także podziwiać i sprawdzać działanie dziewięciu nagrodzonych Złotym Medalem MTP produktów i usług. Strategię marketingową przekuły w sukces wyróżniające się graficznie i architektonicznie stoiska firm: Multimed, Stiegelmeyer, Formed, Famed Żywiec, Aspel, Inmed Karczewscy, Alma i Sol – Millennium Europe, które nagrodzono Złotym Akantem.

Tagi: SALMED 2016