Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Dary dla WOŚP już w Gostyniu

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. | 2016-02-18
Dary dla WOŚP już w Gostyniu

Dary dla WOŚP już w Gostyniu

Dary dla WOŚP już w Gostyniu

Dary dla WOŚP już w Gostyniu

Firma ArjoHuntleigh Polska Sp. z o. o. w ramach 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała sprzęt przeznaczony do opieki nad osobami o ograniczonej sprawności ruchowej. Wyroby posłużą seniorom i opiekunom w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Gostyniu.

 

Fotel prysznicowy Carendo

Ergonomiczna budowa, akumulatorowo zasilane funkcje oraz pozycja Care Raiser minimalizują ryzyko urazów i przeciążeń związanych z wykonywaniem toalety pod prysznicem, umożliwiając opiekunom bezpieczną pracę w ergonomicznie rozsądnych warunkach oraz poszanowanie godności pensjonariuszy.


Łóżko do opieki długoterminowej Minuet 2

Kluczowymi cechami naszego łóżka są niska platforma leża z możliwością obniżenia aż do 250 mm nad podłogę, bezpieczne obciążenie robocze wynoszące 180 kg, zasilanie akumulatorowe oraz zintegrowane przedłużenie platformy materaca.


Materac zmiennociśnieniowy Alpha Trancell Deluxe

Produkt ten przeznaczony jest do zapobiegania i/lub leczenia odleżyn u pacjentów o masie nieprzekraczającej 120 kg. System posiada alarm niskiego ciśnienia oraz awarii zasalania, co pozwala na stałą kontrolę terapii. Przełącznik trybu transportowego oferuje podparcie pacjenta na czas jego przewożenia przez 1-2 godziny.