Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

TaxMedicus – podatki i prawo dla lekarzy – konferencja dla lekarzy z województwa świętokrzyskiego

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Biurex Sp. z o.o. zaprasza na piątą już z cyklu  konferencji skierowanych do lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską oraz do Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej z województwa świętokrzyskiego.

Konferencja odbędzie się 6 lutego 2016 r. w Kielcach przy ul. Zakładowej 1, w Centrum Kongresowym Targów Kielce (Sala Beta).

Celem konferencji jest prezentacja zmian jakie zachodzą w przepisach podatkowych i prawnych w działalności podmiotów leczniczych.

Rozliczenie samochodu osobowego w kosztach działalności gospodarczej lekarza, odpowiedzialność za błędy lekarskie, kwestie związane z elektroniczną dokumentacją medyczną czy kontrolą podatkową w gabinecie lekarza – to tylko niektóre z tematów, które prelegenci przybliżą uczestnikom.

Wśród prelegentów tegorocznej konferencji znajdą się: doradca podatkowy Michał Cielibała, radca prawny Kamila Kocańda, prawnik – praktyk skarbowości Tomasz Gzela.

Uczestnicy zyskają odpowiedź na pytania dotyczące problemów podatkowych i prawnych, z którymi spotykają się w codziennej praktyce. Stworzymy miejsce do wymiany poglądów i doświadczeń w gronie ekspertów.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.konferencja.biurex.pl, zgłoszenia przyjmowane będą do 3 lutego 2016 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

Tagi: TaxMedicus