Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zmiany w zarządzie UHC

MedicalOnline | 2009-01-13
Zmiany w zarządzie UHC

Zmiany w zarządzie UHC

Waldemar Grudzień, od 5 lat pełniący funkcję Wiceprezesa UHC Sp. z o.o., od 1 stycznia 2009 r. objął funkcję Prezesa firmy. Zastąpił na stanowisku Marka Wesołowskiego, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji w celu realizacji nowych planów zawodowych. Pan Wesołowski pozostaje jednak w ścisłej współpracy ze spółką.

Nowy Prezes jest absolwentem Wydziału Matematyki UMCS w Lublinie. Z firmą UHC związany jest od ponad 13 lat, współtworząc firmę na kolejnych szczeblach zarządzania.
 
„Prowadzenie firmy przejmuję w bardzo korzystnym momencie. Jeszcze w tym roku zamierzamy rozszerzyć naszą ofertę o produkty dedykowane do sektora lekarzy rodzinnych – będzie to realizacja strategii firmy polegającej na kompleksowym pokryciu zapotrzebowania na rozwiązania IT w Służbie Zdrowia. W mijającym roku wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością, który umożliwia nam dodatkowo stałe podnoszenie jakości produktów i usług. Naszych Klientów i Partnerów Biznesowych zapewniam, że ciągle mają w nas stabilnego partnera na niełatwe dla rynku medycznego czasy.”

Firma UHC jest jednym z największych w Polsce producentów oprogramowania dla sektora medycznego. Powstała w 1995r. jako wspólna inicjatywa lubelskiej Akademii Medycznej, oraz amerykańskiej firmy Care LLC, zajmującej się restrukturyzacją szpitali w USA.
 
W roku 2006 UHC stała się częścią CompuGROUP Holding AG działającego na rynku produktów i usług informatycznych dla Służby Zdrowia. UHC uzupełnia ofertę CompuGROUP o systemy szpitalne oraz systemy diagnostyki obrazowej, w których specjalizuje się już od ponad 10 lat.

 

MedicalOnline 13.01.09

Brak tagów