Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS po raz kolejny obecny na targach Medica

ZARYS International Group | 2015-11-17
ZARYS po raz kolejny obecny na targach Medica

16 listopada 2015 r. ruszyły w Niemczech w Dusseldorfie największe na świecie targi sprzętu medycznego Medica. Po raz kolejny obecny będzie na tym wydarzeniu ZARYS International Group.


Tradycyjnie już wśród wystawców z Polski pojawi się na targach Medica ZARYS International Group. Po raz trzeci z rzędu w dniach 16-19 listopada br. firma będzie reprezentować polską branżę medyczną na 30 m2 powierzchni wystawowej w hali 5 (E28). Coroczna obecność marki ZARYS na Targach w Dusseldorfie na stałe już wpisuje się w długofalową strategię ekspansji firmy na rynki międzynarodowe, w której eksport m.in. do krajów sąsiedzkich i Europy Środkowo-Wschodniej jest kluczowym kierunkiem rozwoju. Oprócz tego ZARYS stawia na promocję własnej, polskiej marki właśnie za granicą, oprócz Europy szczególnie kładzie naciska na obecność w krajach Bliskiego Wschodu i Azji.


Zarys już trzeci raz z rzędu weźmie udział w największej imprezie branżowej na świecie promując swoje produkty. Ostatnie dwa lata przyniosły bardzo dynamiczny wzrost sprzedaży eksportowej i udział w kolejnych targach jest zgodny ze strategią firmy, która stawia na intensywny rozwój na rynkach zagranicznych.” – komentuje Paweł Ossowski, Business Development Manager w ZARYS International Group.


Tegoroczne Targi Medica będą okazja do zaprezentowania nowości w ofercie produktowej marki ZARYS, szczególnie z zakresu linii rękawic medycznych pod marką easyCARE, a także zaawansowanych produktów z chirurgii pola operacyjnego.


„Poza pozyskiwaniem nowych klientów, targi to idealna okazja do spotkania się z aktualnymi kontrahentami, którzy w tej chwili pochodzą już z ponad 40 krajów do których trafiają produkty sygnowane marką Zarys.” – dodaje Andrzej Pietryga, Prezes Zarządu ZARYS International Group.


Głównym celem biznesowym firmy ZARYS International Group jest umocnienie pozytywnego wizerunku marki, przedstawienie bogatej oferty produktowej obecnym i potencjalnym partnerom biznesowym, a także docelowym odbiorcom produktów sygnowanych logiem ZARYS, nie tylko z Europy ale i całego świata.


Więcej informacji na temat targów Medica 2015 pod adresem:

http://www.medica-tradefair.com

 

 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów