Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowe zasady prowadzenia dokumentacji medycznej - przygotowanie do przejścia do postaci elektronicznej

szkolenia.wip.pl

SZKOLENIE: 25 listopada 2015, Katowice

Nowe zasady prowadzenia dokumentacji medycznej - przygotowanie do przejścia do postaci elektronicznej Program uwzględnia przepisy „pakietu kolejkowego” i nowelizację z 9 października 2015 r. ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia

Korzyści dla uczestników: Wiedza z zakresu dokumentacji medycznej pozwala na prawidłowe dokumentowanie przebiegu leczenia, co ma zasadnicze znaczenie przy rozliczaniu świadczeń oraz w obronie przez zarzutem popełnienia błędu medycznego. Zasady prowadzenia dokumentacji są także jednym z głównych elementów badania w procesie uzyskiwania akredytacji w ochronie zdrowia oraz innych certyfikatów. Trzeba też zapewnić, by Polityka bezpieczeństwa i Instrukcja zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych zostały rozszerzone o procedury zabezpieczania dokumentacji medycznej prowadzonej w postaci elektronicznej.

Informacje o szkoleniu>>

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Promocja! Przy nadesłaniu zgłoszenia do 18 listopada 2015 r. koszt udziału w szkoleniu wynosi netto: 450 zł + 23% VAT, kwota brutto: 553,50 zł.

Formularz online>>

Informacje i zapisy: Akademia Wiedza i Praktyka tel.: 660 404 162 e-mail: szkolenia@wip.pl

Tagi: dokumentacja