Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS uzyskał znaczny kontrakt w Rijadzie

ZARYS International Group | 2015-11-02

W ramach realizacji strategii eksportowej ZARYS International Group uzyskał znaczny kontrakt na dostawę fartuchów higienicznych do publicznych szpitali w Rijadzie (Arabia Saudyjska). Firma dostarczy do końca roku jednorazowy sprzęt medyczny na łączną kwotę ponad 100 tys. USD.


Arabia Saudyjska i jej stolica Rijad to jeden z kluczowych rynków eksportowych firmy ZARYS International Group na Półwyspie Arabskim i Bliskim Wschodzie. Tym bardziej ważne jest, że we współpracy ze swoim lokalnym dystrybutorem firma uzyskała znaczny kontrakt (ponad 100 tys. USD) na dostawę fartuchów higienicznych do publicznych szpitali w Rijadzie.

„Przyznanie tego kontraktu pokazuje, że działania podjęte na rynku saudyjskim przynoszą efekty. Warto jeszcze wspomnieć, że w trakcie procedowania są kolejne projekty i oczekujemy na wyniki jeszcze w tym roku.” – stwierdza Paweł Ossowski, Business Development Manager w ZARYS International Group.

ZARYS International Group przewiduje dalszy rozwój strategii eksportowej na Półwyspie Arabskim aczkolwiek firma bierze pod uwagę wiele potencjalnych przeszkód jakie mogą spotkać firmę w Arabii Saudyjskiej – głównie związanych ze skomplikowanymi i kosztownymi procedurami rejestracji wyrobów medycznych.

„Rynek saudyjski z racji potencjału i zapotrzebowania na sprzęt medyczny jest jednym z kluczowych w obecnej strategii eksportowej Zarysu.” – dodaje Paweł Ossowski.

Brak tagów