Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS wspiera Misję do Paragwaju

ZARYS International Group | 2015-10-27
ZARYS wspiera Misję do Paragwaju

ZARYS International Group przekazał na potrzeby Stowarzyszenia Śląskiej Misji Medycznej i projektu humanitarnego Misja Paragwaj szereg opatrunków specjalistycznych pomocnych w leczeniu pacjentów z odleżynami i rozległymi ranami w trudnych warunkach klimatu tropikalnego i warunkach życia w slumsach.

ZARYS po raz kolejny włączył się aktywnie w pomoc dla potrzebujących w ramach współpracy ze Śląską Misją Medyczną. Tym razem przekazał na potrzeby misji do Paragwaju szereg opatrunków specjalistycznych pomocnych w leczeniu pacjentów z odleżynami i rozległymi ranami w trudnych warunkach klimatu tropikalnego i warunkach życia w slumsach. Misja z pomocą humanitarną do Paragwaju wyruszyła 19 października br.

„Będąc podmiotem działającym w branży medycznej już od 26 lat, nie możemy być obojętni na potrzeby pacjentów znajdujących się w trudnych warunkach. W miarę możliwości Zarys stara się wspierać różne inicjatywy charytatywne, przekazując różnoraki sprzęt własnej produkcji.” – tłumaczy Andrzej Pietryga, Prezes Zarządu ZARYS International Group.

To już kolejny raz kiedy firma wspiera charytatywnie misję do Paragwaju, a już wcześniej produkty marki Zarys trafiały w ramach pomocy humanitarnej do takich krajów, jak Czad czy Korea Północna.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia i Misji do Paragwaju:

Stowarzyszenie
Śląska Misja Medyczna "TO-MISJA"
KRS 0000511392
Aleja Jana Pawła II 7
44 - 335, Jastrzębie - Zdrój
tel.: 609 617 240
www.misjaparagwaj.pl


 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów