Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Stomatologia estetyczna zmienia nie tylko fizycznie...

inf. własna | 2015-08-24
Stomatologia estetyczna zmienia nie tylko fizycznie...


Natura obdarzyła nas w wiele zmysłów. Jeden z nich to zmysł odczuwania piękna. Z przyjemnością oglądamy piękne widoki, lubimy ładne ubrania, przeglądamy piękne zdjęcia, zachwycamy się cudownym pięknem natury. Estetyka jest dla naszych zmysłów przyjemna...


Piękno to także my. Ogromnie istotne jest to, abyśmy czuli się dobrze w swoim ciele. Jednym z elementów, który na  to wpływa jest piękny uśmiech. Jakie ma znaczenie?

Przede wszystkim oprócz zmiany fizycznej w naszym organizmie, wpływa na naszą psychikę, dodając nam pewności siebie. Zęby w kolorze żółto-brązowym, szpary między nimi czy odchylenia w ustawieniu są często powodem do kompleksów. Jednak naprzeciw wychodzi stomatologia estetyczna, która pomaga nam doprowadzić nasz uśmiech do perfekcyjnego. Dzięki połączeniu ortodoncji, protetyki, chirurgii i stomatologii zachowawczej, możliwe jest aby uśmiech wyglądał perfekcyjnie.


Możliwości stomatologii estetycznej są ogromne. Już samo wybielanie zębów przynosi ogromną różnicę i czasem to element kluczowy w drodze do pięknego uśmiechu. Stosując licówki możemy zmienić kształt i kolor zębów, a także zlikwidować szpary pomiędzy nimi. Implantologia do dziedzina, która upora się z uzupełnieniem braków w uzębieniu.  Efekty wizualne zapewniają scaling i piaskowanie. Pomagają się również pozbyć przebarwień.


- Rozwiązań, jakie daje nam stomatologia estetyczna jest mnóstwo. Droga do pięknego uśmiechu jest ławiejsza niż mogłoby się wydawać. W klinice DUO-MED we Wrocławiu rozwiązania zawsze dopasowujemy indywidualnie do pacjenta – mówi prof. Marzena Dominiak.


Piękny uśmiech to droga do atrakcyjnego wyglądu, podwyższenia samooceny i – co za tym idzie 0 do pewności siebie. A ta ułatwia nam podejmowanie wielu życiowych wyzwań, nawiązywaniu kontaktów i relacji. Brak tagów