Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS wyróżniony!

ZARYS International Group | 2015-09-29
ZARYS wyróżniony!

ZARYS International Group - wiodący wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla placówek medycznych - został wyróżniony nagrodą w uznaniu działalności przyczyniającej się do wzmacniania marki Zabrza na gospodarczej mapie regionu i kraju.

Podczas Koncertu Galowego z okazji 93. rocznicy nadania praw miejskich Zabrzu wyróżnienie to odebrał osobiście Andrzej Pietryga, prezes zarządu ZARYS International Group, z rąk Prezydent Miasta Zabrze, Małgorzaty Mańki-Szulik.

Pani Prezydent podkreśliła, że działalność ZARYS efektywnie wpisuje się w strategię Miasta Zabrze jako ośrodka medycyny, nauki i innowacyjnej gospodarki.

„Serdecznie dziękuję Pani Prezydent Zabrza, Władzom Miejskim, Radzie Miejskiej i organizatorom tego wspaniałego święta za przyznanie ZARYSOWI wyróżnienia. Pragnę przede wszystkim podziękować tym, którzy je wypracowali – a więc wszystkim pracownikom i właścicielowi firmy. Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo! Tak naprawdę to dla Was jest to wyróżnienie.”
- mówi Andrzej Pietryga.

Podkreśla, że ZARYS już od 25 lat wolnej Polski i początku transformacji gospodarczej aktywnie wpisuje się w biznesowy krajobraz Zabrza, Śląska i Polski.

„Wyróżnienie jest potwierdzeniem istotnej roli ZARYSU w regionie śląskim, a także mocnej identyfikacji z Zabrzem. To tutaj firmą ma swoją siedzibę, w regionie powstaje także jej nowe centrum logistyczne. Nie zapominając o swoich korzeniach, z których jesteśmy dumni, staliśmy się firmą działającą globalnie, dostarczającą produkty już nie tylko do ponad 750 szpitali w Polsce oraz do państw europejskich, ale także do Afryki czy na Bliski Wschód. Dzięki temu promujemy także za granicą nasze Zabrze, z czego się niezmiernie cieszymy.”
- podsumowuje Andrzej Pietryga.


ZARYS
ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.
Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.
ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.
ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.
Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów