Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS wyróżniony nagrodą

MedicalOnline.pl | 2015-09-29

ZARYS International Group - wiodący wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla placówek medycznych - został wyróżniony nagrodą w uznaniu działalności przyczyniającej się do wzmacniania marki Zabrza na gospodarczej mapie regionu i kraju.

Podczas Koncertu Galowego z okazji 93. rocznicy nadania praw miejskich Zabrzu wyróżnienie to odebrał osobiście Andrzej Pietryga, prezes zarządu ZARYS International Group, z rąk Prezydent Miasta Zabrze, Małgorzaty Mańki-Szulik.

Pani Prezydent podkreśliła, że działalność ZARYS efektywnie wpisuje się w strategię Miasta Zabrze jako ośrodka medycyny, nauki i innowacyjnej gospodarki.

„Serdecznie dziękuję Pani Prezydent Zabrza, Władzom Miejskim, Radzie Miejskiej i organizatorom tego wspaniałego święta za przyznanie ZARYSOWI wyróżnienia. Pragnę przede wszystkim podziękować tym, którzy je wypracowali – a więc wszystkim pracownikom i właścicielowi firmy. Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo! Tak naprawdę to dla Was jest to wyróżnienie. - mówi Andrzej Pietryga.

Podkreśla, że ZARYS już od 25 lat wolnej Polski i początku transformacji gospodarczej aktywnie wpisuje się w biznesowy krajobraz Zabrza, Śląska i Polski.

„Wyróżnienie jest potwierdzeniem istotnej roli ZARYSU w regionie śląskim, a także mocnej identyfikacji z Zabrzem. To tutaj firmą ma swoją siedzibę, w regionie powstaje także jej nowe centrum logistyczne. Nie zapominając o swoich korzeniach, z których jesteśmy dumni, staliśmy się firmą działającą globalnie, dostarczającą produkty już nie tylko do ponad 750 szpitali w Polsce oraz do państw europejskich, ale także do Afryki czy na Bliski Wschód. Dzięki temu promujemy także za granicą nasze Zabrze, z czego się niezmiernie cieszymy.” - podsumowuje Andrzej Pietryga.