Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Targi REHABILITACJA – trendy, technologie, przyszłość!

Interservis Sp. z o.o.

Jeżeli chcesz poznać technologię Cyber-Eye, dowiedzieć się jak działa mechanizm wbudowanego kręgosłupa Buffin Buggy, czy sprawdzić czym jest rękawica Hand and Hope, tego wszystkiego dowiesz się podczas 23 Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA Łodzi.

REHABILITACJA to prezentacja najnowszych trendów, technologii oraz metod terapeutycznych. 218 firm z Polski, Niemiec, Litwy skupionych w jednym miejscu to niepowtarzalna możliwość przeglądu i testowania najnowszego sprzętu dedykowanego profilaktyce i diagnostyce rehabilitacyjnej. To również pokaz nowatorskich terapii z użyciem nowych technologii, warsztaty i konferencje.

Sprzęt i urządzenia do rehabilitacji, fizykoterapii i ortopedii oraz akcesoria dla osób niepełnosprawnych, jak również wyposażenie szpitali, gabinetów rehabilitacyjnych, sanatoriów i SPA – wszystko połączone z możliwością konsultacji i porad oraz wyjątkowymi ofertami cenowymi.

Wśród najciekawszych prezentowanych produktów tegorocznej edycji znajdziemy m.in.: cyber-oko, nowy egzoszkielet, wózki z mechanizmem wbudowanego kręgosłupa dla dzieci z porażeniem mózgowym czy obuwie do ortez z otwieraną piętą. Ponad to w programie targów m.in.: warsztaty rehabilitacji geriatrycznej, prezentacja dotycząca haloterapii, sympozium Neurorehabilitacja czy konferencja Orto-Shoes.

Zapraszamy do odwiedzenia targów.

Strona Targów: http://www.rehabilitacja.interservis.pl/

Kontrowersje w Pediatrii
08.02.2019MedicalOnline.pl
Technologie w medycynie
21.03.2019MedicalOnline.pl
więcej
Kontrowersje w Pediatrii
08.02.2019MedicalOnline.pl
Technologie w medycynie
21.03.2019MedicalOnline.pl
więcej