Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

SALMED 2016 – nowy termin, nowe możliwości

Salmed | 2015-09-16
SALMED 2016 – nowy termin, nowe możliwości

Rok promocji i profilaktyki zdrowia – tak zapowiada się według resortu zdrowia rok 2016. Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w dniach 12-14 kwietnia 2016 r. uruchomią machinę wymiany wiedzy i doświadczeń wśród profesjonalistów, którzy przybędą na największe spotkanie targowe dedykowane branży medycznej w Polsce.

Raz na dwa lata w Poznaniu odbywa się prezentacja ofert najważniejszych firm branży medycznej eksponujących na stoiskach produkty takie, jak: aparatura i instrumenty medyczne, wyposażenie szpitali, klinik i gabinetów medycznych, w tym meble, wyposażenie medyczne, sprzęt medyczny jednorazowego użytku, sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny, sprzęt wykorzystywany w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym oraz rozwiązania z zakresu technik komunikacji i informacji.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, stawiają na indywidualny charakter komunikowania się ze zwiedzającymi i dzięki odpowiednio dobranym kanałom informacyjnym dociera do zwiedzających targów SALMED, którymi są przedstawiciele kadry zarządzającej placówkami medycznymi, menedżerowie służby zdrowia, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych, lekarze, diagności laboratoryjni, rehabilitanci, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne oraz personel medyczny. Organizatorzy targów uruchamiają przed każdą edycją ekskluzywny Program VIP dla zwiedzających, dzięki któremu pobyt na targach staje się komfortowy. W ramach programu otrzymują oni karty wstępu, komplet materiałów informacyjnych, a także pełną opiekę przy aranżacji spotkań biznesowych w idealnych do tego warunkach (Business Point), rezerwacji hotelu oraz najlepszego sposobu dotarcia na teren targów.

Filarem targów SALMED są wykłady, warsztaty, konferencje, spotkania biznesowe o charakterze naukowo-szkoleniowym organizowane przy współpracy z wybitnymi specjalistami. To dzięki kilkudziesięciu specjalistycznym wydarzeniom merytorycznym z zakresu zarządzania, medycyny ratunkowej, architektury przestrzeni szpitalnych, laboratorium, rehabilitacji, pielęgniarstwa, czy IT, uczestnicy otrzymują pełne spektrum wiedzy do wdrożenia niemal natychmiast po targach. Na co organizatorzy postawią w ramach przyszłorocznej edycji targów SALMED? Odpowiedź na to pytanie już wkrótce!

Tagi: Salmed