Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS z nowym prezesem

ZARYS International Group | 2015-08-14
ZARYS z nowym prezesem

ZARYS International Group - wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie – ma nowego prezesa zarządu.

Z dniem 1 sierpnia 2015 r. na stanowisku prezesa zarządu ZARYS International Group nastąpiła zmiana. Dariusza Sochę zastąpił Andrzej Pietryga, doświadczony menadżer legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, w tym także placówkami poza granicami kraju.

„Serdecznie dziękuję za zaufanie, jakim obdarzył mnie właściciel firmy. Składam wyrazy uznania dla całego zespołu pracowników za dotychczasowe, skuteczne wysiłki włożone w rozwój marki ZARYS i za znaczny wzrost sprzedaży i rozpoznawalności poza granicami kraju.”– mówi Andrzej Pietryga, nowy prezes zarządu ZARYS International Group.

Andrzej Pietryga podkreśla, że jego głównym celem jest wspieranie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa oraz skupienie się na bieżącym zarządzaniu operacyjnym. Stawia na jeszcze ściślejszą współpracę z partnerami handlowymi, a także dalszą ekspansję na rynki zagraniczne i rozwój eksportu.

„Biznesowe wyzwanie, jakie zostało przede mną postawione, to utrzymanie przez ZARYS pozycji jednego z liderów branży medycznej. Moim osobistym celem jest dalszy organiczny rozwój firmy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Mając obecnie jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych i powierzchni magazynowych w Polsce liczymy na dalsze wzrosty sprzedaży zarówno na rodzimym rynku, jak i w krajach ościennych, a także na dalszych rynkach, jak Rosja, Iran czy Arabia Saudyjska. Chciałbym, aby w najbliższych latach udział eksportu w działalności naszej firmy systematycznie wzrastał.” - podsumowuje Andrzej Pietryga.
Brak tagów