Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

Termedia sp. z o.o.
Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

Mija właśnie piętnaście lat od pierwszej edycji konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny. Celem konkursu, organizowanego przez Wydawnictwo Termedia i redakcję „Menedżera Zdrowia”, od początku było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie. Za każdym nagrodzonym laureatem stał sukces, który narastał w postępie geometrycznym i przekładał się na setki, tysiące, dziesiątki i setki tysięcy sukcesów. Konkurs przez lata zmieniał się podobnie jak zmieniało się oblicze polskiej ochrony zdrowia.

Zapraszamy gorąco do udziału w jubileuszowej edycji konkursu Sukces Roku 2015 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.

Kandydatów w poszczególnych kategoriach do 31 października mogą zgłaszać organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także indywidualne osoby. Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach dokona Kapituła konkursu, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, m.in. byli ministrowie zdrowia oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego.

Zwieńczeniem konkursu będzie okolicznościowa gala z udziałem znamienitych gości. W poprzednich edycjach statuetki laureatom wręczali urzędujący ministrowie zdrowia: prof. Zbigniew Religa, Marek Balicki, Leszek Sikorski, czterokrotnie Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz oraz Sławomir Neumann.

Zapraszamy na stronę konkursu: http://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=418&p=3119