Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ruszają największe targi medyczne w Arabii Saudyjskiej – Saudi Health 2015

ZARYS International Group | 2015-05-20

W dniach 18-20 maja 2015 odbędzie się kolejna edycja targów Saudi Health w Riyadh, największa impreza targowa branży medycznej w Arabii Saudyjskiej. Wezmą w niej udział firmy z 38 krajów, w tym także pięciu wystawców z Polski, a wśród nich dystrybutor i wytwórca jednorazowego sprzętu medycznego ZARYS International Group.

 

ZARYS International Group będzie brał udział w targach wspólnie ze swoim arabskim dystrybutorem, z którym ma podpisaną umowę na wyłączność. Część produktów jest już zarejestrowana w arabskim ministerstwie zdrowia, a także w SFDA (Saudi Food&DrugAdministration). Firma będzie się wystawiać na stoisku 110-2.

Chociaż ZARYS może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki, na targach skupi się głównie na promocji artykułów, których jest producentem, a więc przede wszystkim na materiałach opatrunkowych i obłożeniach pola operacyjnego.

„Udział w targach wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię firmy ekspansji globalnej. Rynek Arabii Saudyjskiej to najbardziej chłonny i perspektywiczny rynek Bliskiego Wschodu, dlatego tam też kierujemy swoje główne siły na początku. Towary sygnowane marką ZARYS trafiają już na trzy kontynenty, znajdując uznanie w ponad 30 krajach, w tym między innymi na Bliskim Wschodzie właśnie w Arabii Saudyjskiej czy Iranie.” – stwierdza Dariusz Socha, prezes zarządu ZARYS International Group.

Targi stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania oferty produktowej firmy ZARYS klientom z rejonu Bliskiego Wschodu, a także z północnej Afryki oraz Zatoki Perskiej. Pozwolą także na przeprowadzenie kolejnych rozmów handlowych z już pozyskanymi międzynarodowymi klientami i nawiązanie relacji z nowymi partnerami.

 

Więcej informacji na temat targów:

http://www.saudihealthexhibition.com


 

 

ZARYS

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowegoi specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.


Więcejna: www.zarys.pl

Brak tagów