Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

RABAT do 15% - oferta szkoleń zamkniętych 2015

http://szkolenia.wip.pl/zdrowie/
RABAT do 15% - oferta szkoleń zamkniętych 2015

Redakcja Serwis ZOZ poleca:
Uwaga! Tylko teraz wiosenne rabaty na  szkolenia   zamknięte  z naszej oferty - nawet do 15% + PREZENT o wartości 366 zł!

..............................................................................................
Szanowni Państwo,
liczne zmiany prawne oraz rosnąca konkurencja wśród podmiotów leczniczych wymaga od Państwa i Państwa pracowników nieustannego podnoszenia kompetencji gwarantujących świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie.

Specjalnie z myślę o Państwa potrzebach przygotowaliśmy wyjątkową ofertę szkoleń zamkniętych w promocyjnej ofercie z RABATAMI: -10% na dowolnie wybrane szkolenie, -15% przy wyborze co najmniej dwóch dowolnych szkoleń dostępnych w naszej ofercie.
Cena szkolenia jest indywidualnie ustalana dla każdej placówki, w zależności od zamówienia. Dostosujemy Państwa możliwości finansowe do potrzeb przeszkolenia pracowników. Możemy zapewnić kompleksową organizację lub np. wykorzystać posiadaną przed Państwa salę. Szkolenia szyjemy na miarę!
W każdej chwili jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klientów - możemy zorganizować szkolenie wewnętrzne, ściśle dopasowane do potrzeb pracowników danej firmy, w odpowiadającym im terminie.

Oferta szkoleń zamkniętych 2015>> 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty promocyjnej i kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty,

Izabela Staszkiewicz-Wąs
st. specjalista ds. konferencji i szkoleń
785 884 113
istaszkiewicz@wip.pl
PS. Zachęcam do skorzystania z RABATU 15% na dowolny pakiet szkoleń z naszej oferty 2015! Nasi klienci najczęściej wybierają pakiet szkoleń: Ochrona danych osobowych w działalności leczniczej i Zasady prowadzenia dokumentacji medycznej.