Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Wiosenna oferta szkoleń zamkniętych - RABATY do 15%

http://szkolenia.wip.pl/zdrowie/ | 2015-04-17
Wiosenna oferta szkoleń zamkniętych - RABATY  do 15%

..............................................................................................
Szanowni Państwo,
liczne zmiany prawne oraz rosnąca konkurencja wśród podmiotów leczniczych wymaga od Państwa i Państwa pracowników nieustannego podnoszenia kompetencji gwarantujących świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Specjalnie z myślę o Państwa potrzebach przygotowaliśmy wyjątkową ofertę szkoleń zamkniętych w promocyjnej ofercie z RABATAMI: -10% na dowolnie wybrane szkolenie, -15% przy wyborze co najmniej dwóch dowolnych szkoleń dostępnych w naszej ofercie.

Każde szkolenie, które organizujemy, jest odpowiedzią na konkretne potrzeby danej grupy docelowej. Wychodzimy z założenia, że szkolenia ogólne, szeroko traktujące dane zagadnienie to zdecydowanie za mało, by spełnić oczekiwania osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe. Dlatego swoim Klientom oferujemy tylko specjalistyczną wiedzę wyczerpującą daną tematykę i dbamy o to, by przekazywana była w atrakcyjny dla odbiorców sposób.

Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie, wypracowane w czasie kilkuset zorganizowanych szkoleń, sprawność organizacyjną i pasję, udało nam się wypracować formułę, która została doceniona zarówno przez uczestników naszych szkoleń, jak i naszych konkurentów.

Zależy nam na tym, by nasi Klienci otrzymali wiedzę, którą będą mogli zastosować w praktyce, nawet jeśli dotyczy ona tematyki powszechnie uznawanej za trudną i skomplikowaną.

Bardzo starannie wybieramy wykładowców - zależy nam, by umieli przekazywać wiedzę w atrakcyjny sposób. Na stałe współpracujemy z pracownikami naukowymi czołowych polskich uczelni, jak również pracownikami czołowych placówek i instytucji branżowych - wszystko po to, by przeprowadzone szkolenia były na jak najwyższym poziomie merytorycznym.

Cena szkolenia jest indywidualnie ustalana dla każdej placówki, w zależności od zamówienia. Dostosujemy Państwa możliwości finansowe do potrzeb przeszkolenia pracowników. Możemy zapewnić kompleksową organizację lub np. wykorzystać posiadaną przed Państwa salę. Szkolenia szyjemy na miarę!
W każdej chwili jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klientów - możemy zorganizować szkolenie wewnętrzne, ściśle dopasowane do potrzeb pracowników danej firmy, w odpowiadającym im terminie.

Oferta szkoleń zamkniętych 2015>>

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty promocyjnej i kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty,

Izabela Staszkiewicz-Wąs
st. specjalista ds. konferencji i szkoleń
785 884 113
istaszkiewicz@wip.pl
PS. Zachęcam do skorzystania z RABATU 15% na dowolny pakiet szkoleń z naszej oferty 2015! Nasi klienci najczęściej wybierają pakiet szkoleń: Ochrona danych osobowych w działalności leczniczej i Zasady prowadzenia dokumentacji medycznej.