Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nettle Sp. z o. o. nagrodzona w European Business Awards

MedicalOnline.pl | 2015-02-09
Spółka Nettle Sp. z o. o. została wybrana do grona finalistów w konkursie European Business Awards i zdobyła tytuł National Champion. Jest  to konkurs, który od dziewięciu lat wspiera działalność i rozwój europejskich przedsiębiorstw. Co roku do plebiscytu przystępuje kilkanaście tysięcy firm z ponad trzydziestu krajów. Teraz spółka bedzie reprezentować Polskę w wyścigu z najlepszymi europejskimi przedsiębiorstwami i walczyć o tytuł National Public Champion.

Publicznej ocenie poddane będą kilkuminutowe materiały filmowe, nadesłane przez tegorocznych laureatów. 

O zdobyciu tytułu National Public Champion zadecydować ma ilość oddanych głosów na wybrane video.

Zachęcamy do odwiedzenia  strony European Business Awards , wzięcia udziału w glosowaniu i do oddania swojego głosu na Nettle:


Głosować można do 24 lutego.

O Nettle

Od 2006 roku firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych usług związanych z obsługą firm farmaceutycznych. Z czasem rozpoczęła finansowanie należności szpitalnych.

W 2013 roku Nettle S.A. obsługiwała portfel o średniej miesięcznej wartości ponad 150 milionów zł, a roczna wartość obsługiwanych należności wynosiła ponad 600 milionów zł, z czego 80% to należności szpitalne. W 2013 roku  przekroczono próg dwóch miliardów złotych zarządzanych należności, wyłącznie w sektorze ochrony zdrowia.

Pod nadzorem Spółki jest średnio miesięcznie 4500 sald odbiorców, w tym ponad 600 szpitali.

Tagi: nettle