Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Rusza kolejna edycja największych targów medycznych na Bliskim Wschodzie – Arab Health 2015

G.C.Z.M. ZARYS | 2015-01-26
Rusza kolejna edycja największych targów medycznych na Bliskim Wschodzie – Arab Health 2015

W dniach 26-29 stycznia 2015 odbędą się targi Arab Health w Dubaju, jedna z największych na świecie imprez targowych w branży medycznej. Weźmie w niej udział ponad 4 tysiące wystawców z 70 krajów, w tym ponad 30 firm z Polski. Szacuje się, że targi odwiedzi ponad 90 tys. osób.

 

W tym roku już po raz drugi jako wystawca pojawi się Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS (G.C.Z.M. ZARYS). Będzie reprezentować polską branżę medyczną na stoisku nr J11 w hali Zabeel 4.

Obecność ZARYS na Arab Health 2015 to konsekwentna realizacja strategii rozwoju firmy stawiającej na ekspansję na rynki międzynarodowe oraz promocję własnej marki ZARYS.

„Nasza obecność na Arab Health 2015 to naturalna konsekwencja rozwoju firmy. Jesteśmy już znaną marką w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej, o ugruntowanej pozycji. W związku z tym planujemy wykorzystać nasze 25-letnie doświadczenie i zagospodarować nowe, perspektywiczne rynki, o dużym potencjale. Takie jak właśnie Bliski Wschód czy Afryka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego stoiska.” – podsumowuje Dariusz Socha, prezes zarządu G.C.Z.M. ZARYS.

W Dubaju ZARYS przedstawi pełną gamę oferowanych produktów, w tym kilka nowoczesnych linii produktowych, takich jak marka odzieży jednorazowej BETAtex czy rękawice easyCARE.

Więcej informacjina temat targów:

http://www.arabhealthonline.com

 

ZARYS

 

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów