Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS na ZDROVOOKHRANENIE 2014 - najważniejszych targach medycznych w Rosji

ZARYS | 2014-12-08

Dzisiaj, 8 grudnia 2014 r.rozpoczynają się w Moskwie, już po raz 24, najważniejsze w Rosji targi sprzętu medycznego ZDROVOOKHRANENIE. Obecnych będzie wielu międzynarodowych wystawców,w tym także firmy branży medycznej z Polski.

Wśród podmiotów z Polski działających na rynku ochrony zdrowia i producentów jednorazowych produktów medycznych po raz pierwszy pojawi się Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego (G.C.Z.M.) ZARYS. Będzie reprezentować polską branżę medyczną w hali 3, pawilonie 2, na stoisku G34.

Obecność ZARYS na targach w Moskwie stanowi element strategii rozwoju firmy opartego w coraz większym stopniu na ekspansji na rynki międzynarodowe, promocji własnej marki ZARYS, w tym nowoczesnych linii produktowych, takich jak marka odzieży jednorazowej BETAtex czy rękawice easyCARE. Już teraz eksport do Czech, Słowacji, Litwy, Rumunii, czy Niemiec stanowi coraz większy udział w sprzedaży. Firma cały czas swoje zainteresowanie kieruje w stronę Afryki i Bliskiego Wschodu.

W Moskwie ZARYS planuje zaprezentować pełną gamę oferowanych produktów,w tym kilka nowości produktowych, głównie z zakresu rękawic marki easyCARE, a także odzieży jednorazowej z nowej linii produktów BETAtex, czy asortymentu do codziennej higieny z linii Dbamyo higienę.

„Uważamy, że rynek rosyjski ma olbrzymi potencjał rozwojowy, który warto przeanalizować. Stanowi też naturalne dopełnienie naszego zainteresowania współpracą z rynkami Bliskiego Wschodu,Azji i Afryki. Dlatego też serdecznie zapraszamy naszych partnerów oraz wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy do odwiedzenia naszego stoiska na targach. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to stanowić będzie niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz przedyskutowania planów potencjalnego wspólnego rozwoju.” - podsumowuje Dariusz Socha, Prezes Zarządu G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.

Obecność na moskiewskich targach ZDROVOOKHRANENIE to kolejny krok firmy w kierunku ekspozycji marki, eksploracji potencjału biznesowego rynku wschodniego i współpracy z partnerami z Rosji oraz krajów WNP.

Więcej informacji na temat targów ZDROVOOKHRANENIE 2014: http://www.zdravo-expo.ru
Paweł Ossowski

Business Development Manager w G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.
Ekspert rynku wyrobów medycznych

Rynek rosyjski mimo problemów natury administracyjno-regulacyjnych ma wciąż olbrzymi potencjał rozwojowy, który warto wykorzystać. Stanowi też naturalne dopełnienie naszego zainteresowania dalszym rozwojem firmy w kierunku eksportu własnych produktów. Pierwszym krokiem było nawiązanie kontaktów handlowych zpodmiotami z Rosji już na targach w Niemczech. Obecnie jesteśmy w dość zaawansowanych negocjacjach z potencjalnymi partnerami i przygotowujemy się dotargów branży medycznej w Moskwie, gdzie na naszym stoisku będziemy obecni zekspozycją marki ZARYS oraz własnymi liniami produktowymi. Naszym celem jest nie tylko dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych jednorazowymi produktami medycznymi, ale także do wszystkich podmiotów z rosyjskiego rynku ochrony zdrowia oraz przedstawienie naszej oferty potencjalnym partnerom handlowym z byłych republik radzieckich i państw WNP. Wchodzenie na nowe rynki eksportowe zawsze wiąże się z podjęciem ryzyka biznesowego, natomiast wierzymy, że tylko te firmy, które podejmują to ryzyko, mogą liczyć na sukces w przyszłości i zbudowanie ponadnarodowej marki.

Brak tagów