Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

BETAtex – nowa linia produktowa polskiej odzieży medycznej firmy ZARYS

ZARYS | 2014-11-27
BETAtex – nowa linia produktowa polskiej odzieży medycznej firmy ZARYS

Firma ZARYS uruchomiła nowoczesną linię produktową jednorazowej odzieży medycznej pod marką BETAtex, skierowaną do personelu medycznego w placówkach służby zdrowia, jak i do pacjentów. Produkty są projektowane i szyte w Polsce, z najwyższej jakości materiałów jednorazowych, takich jak włókniny polipropylenowe, wiskozowe oraz Spunlance Mesh i SMS.

Firma ZARYS nieustannie poszerza swoją ofertę produktową wychodząc naprzeciw zmieniającej się ciągle służbie zdrowia, potrzebom rynku oraz oczekiwaniom swoich Klientów. Niezwykle istotne jest dostarczenie produktów zapewniających wysoki standard pracy w placówkach medycznych oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania personelowi.

Linia produktów BETAtex skierowana jest bezpośrednio do personelu medycznego oraz pacjentów i składa się z całej gamy nowoczesnej odzieży medycznej jednorazowego użytku ,takiej jak: fartuchy medyczne, odzież operacyjna, czepki i maski ochronne, odzież dla pacjenta, a także ubrania medyczne i akcesoria w tym ochraniacze na buty i klapki, czy prześcieradła i podkłady jednorazowe.

„Utworzenie linii produktów odzieży medycznej BETAtex wpisuje się w strategię firmy, która zakłada zapewnienie placówkom służby zdrowia kompleksowej oferty, zawierającej produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Zorganizowanie produkcji w Polsce pozwoli nam na szybsze dostarczenie wyrobów medycznych do naszych odbiorców na rynku polskim i europejskim, stwarzając przy tym dodatkowe miejsca pracy w kraju.” - komentuje Dariusz Socha, prezes zarządu G.C.Z.M. Zarys Sp. z o.o.

Połączenie wielu czynników, takich jak: konstrukcja, dopasowanie, przewiewność oraz struktura zdecydowało o tym, iż produkty marki BETAtex są najwyższej jakości i charakteryzują się doskonałą oddychalnością oraz komfortem użytkowania.

„Szeroka gama zastosowanych rozwiązań umożliwia wybór produktu odpowiadającego indywidualnym preferencjom, przy jednoczesnej dbałości o komfort i godność zarówno personelu medycznego, jak i pacjenta.“ – dodaje Dariusz Socha.

Na stronie internetowej ZARYS pod adresem: http://zarys.pl/_pliki_/boksy/14164008322863.pdf można zapoznać się z katalogiem produktów jednorazowej odzieży medycznej marki BETAtex.

 

 

ZARYS

 

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilnezaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu możeszybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw
i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów