Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS na Medica - największej imprezie targowej branży medycznej na świecie

ZARYS | 2014-11-12
ZARYS na Medica - największej imprezie targowej branży medycznej na świecie

Dzisiaj, 12 listopada 2014 r.rozpoczynają się w Niemczech w Dusseldorfie największe na świecie targi sprzętu medycznego Medica. Obecnych będzie ok. 4600 wystawców, w tym z Polski.

Po raz kolejny wśród wystawców z Polski pojawi się Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego (G.C.Z.M.) ZARYS. Będzie reprezentować polską branżę medyczną na 30 m2 powierzchni wystawowej w hali 5 (E28). Cykliczna obecność ZARYS na Targach Medica wpisuje się w długofalową strategię ekspansji firmy narynki międzynarodowe, w której eksport m.in. do Czech, Słowacji, Litwy, Rumunii, czy Niemiec jest kluczowym kierunkiem rozwoju. ZARYS stawia na promocję własnej, polskiej marki właśnie za granicą, oprócz Europy szczególnie stawia na rynki afrykańskie oraz Bliskiego Wschodu.

W tym roku na Targach Medica skupiamy się na bezpośrednich spotkaniach z obecnymi klientami, głównie z regionu Afryki, Bliskiego Wschodu i Europy Środkowo - Wschodniej, a także budowaniu nowych relacji z partnerami z rynków międzynarodowych, na których jeszcze nie jesteśmy obecni."
 – komentuje Dariusz Socha, prezeszarządu G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.

W tym roku firma zaprezentuje kilka nowości produktowych, głównie w tematyce rękawic, a także odzieży jednorazowej (czepki, maski, ubraniaoperacyjne) z nowej linii produktów BETAtex. W bogatej ofercie produktowej firma przedstawi także Indywidualny Zestaw Ochrony Biologicznej dedykowany do ochrony przeciwko wirusowi Ebola.

„Aktywny udział w największych targach medycznych na świecie wpisuje się w strategię budowania marki, rozszerzania eksportu i uzyskania pozycji firmy międzynarodowej.” - dodaje Dariusz Socha.

Celem biznesowym firmy ZARYS jest umocnienie pozytywnego wizerunku marki, przedstawienie bogatej oferty obecnym i potencjalnym partnerom biznesowym, a także docelowym odbiorcom produktów sygnowanych marką ZARYS, z całego świata.

Więcej informacji na temat targów Medica 2014:

http://www.medica-tradefair.com


 

 

ZARYS

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

 

Więcejna: www.zarys.pl

Brak tagów