Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

VI Warszawskie Seminarium Neurourologii

Smart Medical Pharmaceutical Consultations
Airport Hotel Okęcie, Warszawa
20.12.2014r.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu naukowym, kierowanym do urologów, ginekologów i położników, neurologów, neurochirurgów, a także lekarzy rodzinnych zainteresowanych tematyką leczenia pacjentów z zaburzeniami czynności dolnych dróg moczowych.

Powyższe wydarzenie ma na celu  pogłębienie wiedzy oraz wymianę poglądów lekarzy wymienionych specjalności, pielęgniarek oraz rehabilitantów z zakresu holistycznego leczenia pacjentów z zaburzeniami czynności dolnych dróg moczowych. Program został opracowany pod kątem interdyscyplinarnym. Podjęte zostaną tematy obejmujące kliniczną analizę SWOT technik zabiegowych w neurourologii oraz neuroginekologii. Odbędą się sesje szkoleniowe dla rehabilitantów i pielęgniarek oraz panel dyskusyjny dla pacjentów i dziennikarzy. Wśród prelegentów nie zabraknie uznanych autorytetów naukowych zarówno z Polski, jak i z wiodących ośrodków zagranicznych. Do udziału zaprosiliśmy m.in. prof. Emmanuela Chartier-Kastlera (Francja), prof. Marcusa Drake`a z Bristolu (UK) i Erica Wespes'a (Belgia). Na zakończenie Kongresu zaplanowano uroczystą Wigilię, którą uświetni koncert zespołu Gospel.

Za udział w VI Warszawskim Seminarium Neurourologii zostanie przyznanych 12 punktów edukacyjnych.

Organizatorem Seminarium jest Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Seminarium oraz do rejestracji www.neurourologia.pl
Tagi: Seminarium