Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Endoskopy PENTAX z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aktualności Medyczne | 2014-10-23

W wyniku przeprowadzonego przez WOŚP konkursu ofert na dostawę sprzętu do endoskopii giętkiej Komisja WOŚP po ocenie merytorycznej, analizie parametrów, stosunku jakości i ceny, wybrała sprzęt endoskopowy firmy Pentax.

Jesteśmy dumni, że nasz sprzęt został doceniony przez tak wybitne grono ekspertów, a nasze endoskopy będą służyły dzieciom na oddziałach ratunkowych w całej Polsce! W Konkursie Ofert organizowanym przez WOŚP braliśmy udział po raz pierwszy. Wybór sprzętu dystrybuowanego przez naszą firmę, bardzo cieszy, ale tym samym obliguje do jeszcze większej mobilizacji, aby zapewnić bezproblemowy okres użytkowania. Dołożymy wszelkich starań, by lekarze pracujący na naszym sprzęcie, jak i mali pacjenci byli zadowoleni. – powiedział Krzysztof Klamecki - Prezes Zarządu firmy Varimed Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora endoskopów Pentax w Polsce.

Obrady i Konkurs Ofert odbyły się w poniedziałek i wtorek 20 i 21 października br. w Warszawie. Organizatorem była Fundacja WOŚP. Za środki zebrane w 22. Finale Orkiestra zakupiła łącznie 265 urządzeń medycznych, które trafią na 47 dziecięcych szpitalnych oddziałów ratunkowych w całej Polsce. Zakupiony sprzęt uzupełni funkcjonujący w tych szpitalach system szybkiej diagnostyki i najpilniejszych zabiegów medycznych ratujących życie.

źródło: Aktualności Medyczne