Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ZARYS walczy z wirusem Ebola!

ZARYS | 2014-10-14
Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego (G.C.Z.M.) "ZARYS" Sp. z o. o., wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, stworzył Indywidualny Zestaw Ochrony Biologicznej dedykowany do ochrony przeciwko wirusowi Ebola.

Indywidualny Zestaw Ochrony Biologicznej firma ZARYS stworzyła w celu zabezpieczenia pracowników służb medycznych, ratowniczych oraz całej rzeszy osób narażonych na kontakt z ewentualnym zakaźnym materiałem biologicznym. Zestaw został dobrany w taki sposób, że całkowicie chroni osobę narażoną podczas wykonywania swoich obowiązków przed zagrożeniami wirusowymi typu Ebola, AH1N1, H5N1 oraz wszelkimi groźnymi chorobotwórczymi mikroorganizmami.

Przy konstruowaniu oferty produktowej w tym przypadku celem nadrzędnym było bezpośrednie zapewnienie bezpieczństwa użytkownikom podczas działań związanych z walką z wirusem i jednoczesna ochrona biologiczna.” – mówi Dariusz Socha, prezes zarządu G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.

W skład Indywidualnego Zestawu Ochrony Biologicznej wchodzą:
-kombinezon - 1 szt. - spełnia wymagania dyrektywy 89/686/EWG, posiada CE
-maska typu FFP3 - 1 szt. - spełnia wymagania dyrektywy 89/686/EWG, posiada CE
-okulary typu gogle – 1 szt. spełniają wymagania dyrektywy 93/42/EWG, posiadają CE
-rękawice ochronne – 2 pary - spełniają wymagania dyrektywy 89/686/EWG, posiadają CE
-pokrowce na buty - 1 para - spełniają wymagania dyrektywy 89/686/EWG, posiadają CE
-ubranie jednorazowego użytku włókninowe (bluza, spodnie, pokrowce) - 1 kpl. - spełnia wymagania dyrektywy 93/42/EWG, posiada CE
-worek na odpady – 1 szt.

Zestawy są dostępne w sprzedaży u dystrybutorów i przedstawicieli handlowych produktów marki ZARYS.

Zagrożenie gorączką krwotoczną w naszym kraju staje się coraz bardziej realne. Warto, abyśmy byli zawczasu przygotowani na wystąpienie takich przypadków i umiejętne podeszli do kwestii bezpieczeństwa i higieny osób bezpośrednio związanych z ewentualnym zakaźnym materiałem biologicznym.” - podsumowuje Dariusz Socha.
 


ZARYS

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, 
a także znanych producentów polskich i zagranicznych.
Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.
ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.
ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.
Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów