Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

25 lat wolności gospodarczej w Polsce, 25 lat ZARYSU

ZARYS | 2014-09-17

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego (G.C.Z.M.) "ZARYS" Sp. z o. o., wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, obchodzi 25-lecie swojej działalności.

ZARYS powstał w 1989, roku fundamentalnych przemian w Polsce, założony przez Jacka Ossowskiego, który chciał wykorzystać zmieniającą się sytuację gospodarczą i wziąć udział w budowaniu nowej Polski. Firma od początku swojej działalności związana jest ze Śląskiem, gdzie do dziś w Zabrzu znajduje się jej siedziba oraz nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne. Obecnie zatrudnia ponad 140 wykwalifikowanych pracowników świadcząc swoje usługi poprzez sieć przedstawicieli handlowych w Polsce i na całym świecie.

„Serdeczne podziękowania należą się pracownikom za codzienną wytężoną pracę i właścicielowi za zaufanie, a także cierpliwość w budowaniu wartości firmy.” – mówi Dariusz Socha, prezes zarządu G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.

Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką ZARYS, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. ZARYS jest w stanie zaopatrzyć statystyczny szpital w ponad 90% potrzebnego mu jednorazowego sprzętu medycznego. Od kilku lat prowadzi aktywną działalność eksportową m.in. do Czech, Słowacji, Litwy, Rumunii, czy Niemiec. Planuje ekspansję na rynki afrykańskie oraz Bliskiego Wschodu.

Ostatnie 25 lat wolności gospodarczej w naszym kraju pokazało, że polski kapitał, determinacja właściciela, a także ciągłe inwestowanie w pracowników, własną markę i infrastrukturę przynosi wymierne korzyści. Kolejnym naturalnym krokiem jest rozwój eksportu, dalsza ekspansja ZARYSU na rynki międzynarodowe, a także powrót części produkcji do Polski. Głęboko wierzymy, że potencjał przedsiębiorczości, jaki drzemie w Polakach, pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój gospodarczy naszego kraju i promocję polskich marek na świecie. - podsumowuje Dariusz Socha.


 

 

ZARYS

 

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 140 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów