Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Zmiany personalne w ZARYS

ZARYS | 2014-09-14

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. - wiodący na rynku wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – ma nowego prezesa zarządu.

 

Z dniem 1 sierpnia 2014 r. ze stanowiska prezesa zarządu, z powodów osobistych, zrezygnowała Anna Stelmach, piastująca tę funkcję od 2011 roku.

W związku z tym na czele zarządu stanął branżowy ekspert i doświadczony zarządzający, Dariusz Socha, który legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami, w tym placówkami medycznymi, zarówno publicznymi, jak i prywatnymi.

"Przede wszystkim, w imieniu zarządu, pracowników i właściciela firmy, chciałbym serdecznie podziękować ustępującej Prezes – Annie Stelmach – za lata owocnej pracy na rzecz intensywnego rozwoju ZARYS. Życzymy jej samych sukcesów w dalszej karierze.” – mówi Dariusz Socha, prezes zarządu G.C.Z.M. ZARYS Sp. z o.o.

Dariusz Socha podkreśla, że jego głównym celem jest ciągły wzrost wartości firmy i jej rozwój w oparciu o ekspansję na rynki zagraniczne i umocnienie wiodącej pozycji w Polsce.

"Głównym zadaniem jest dalszy rozwój firmy. Zarys będący jednym z wiodących dostawców medycznych w Polsce musi umocnić swoją pozycje w świadomości osób będących odbiorcami naszych produktów. Jakość i solidność to cechy naszej firmy, które w gąszczu różnorodności muszą zapaść w świadomości potencjalnych odbiorców. Mając doskonałej jakości produkt oraz dobrą logistykę podstawowym zadaniem jest dalsze systematyczne zwiększanie sprzedaży, a co za tym idzie zwiększanie udziału w rynku produktów medycznych. Głównym wyzwaniem jest utrzymanie przez Zarys pozycji jednego z liderów branży. Jednym z priorytetów, na który stawiamy szczególny nacisk, jest eksport produktów pod marką Zarys. Moim celem jest, aby eksport stanowił istotny procent działalności firmy. - podsumowuje Dariusz Socha.


 

ZARYS

Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego "ZARYS" Sp. z o. o. jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Oferta ZARYS jest najbardziej kompleksowa na rynku – firma może wyposażyć statystyczny szpital w ponad 90% podstawowego sprzętu medycznego, jaki jest niezbędny dla takiej placówki.

ZARYS został założony w 1989 roku, jego centrala mieści się w Zabrzu. Nad rozwojem oferty oraz zapewnieniem codziennych, terminowych dostaw do odbiorców dba profesjonalny zespół składający się z ponad 110 pracowników. Grupa regionalnych konsultantów służy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami, co pozwala na szybką analizę ich potrzeb i elastyczne dostosowanie się do nich.

ZARYS posiada najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczno-magazynowe, stabilne zaplecze finansowe i sieć sprawdzonych partnerów handlowych, dzięki czemu może szybko i kompleksowo zabezpieczać potrzeby swoich klientów. Firma spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, co potwierdzają między innymi przyznane jej certyfikaty ISO zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych.

Misją ZARYS od początku istnienia jest wytyczanie najlepszych standardów na rynku produktów medycznych oraz wytwarzanie i dostarczanie klientom sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niezwykle ważne jest też zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i stałe rozbudowywanie kompleksowej oferty handlowej dla placówek ochrony zdrowia, w tym przede wszystkim produktów sygnowanych własną marką.

Więcej na: www.zarys.pl

Brak tagów